Αρχική ΝΕΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

Οι όμιλοι και το πρόγραμμα του 5oυ “3on3 Basketball Tournament Σ.Κ. Νικόπολη Πρέβεζας”

0

 

Α1

Α2

Α3

Α4

Α5

Α) ALEMAOU Α) ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΛΗΣ Α) MΠΥΡΑΪΚΟΣ A) ΑΧΡΗΣΤΑ ΥΛΙΚΑ Α) DACID TEAM
Β) ΛΕΥΚΑΔΑ CAVAΜΠΥΡΕΣ Β) ΣΟΥΓΙΑΔΕΣ Β) ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ Β) ΧΑΒΑLAKERS Β) ΓΙΔΙΑ
Γ) ΑΝΩΝΥΜΟΙ Γ) ΟΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ Γ) UNDERDOGS Γ) LA CLICKERS Γ) ΚΑΦΕΝΙΑΚΟΣ BC
Δ) ΞΕΝΟΙ Δ) GOLDEN STATE WARRIORS Δ) SUPER KILL Δ) CORALLIENS Δ) ΗΟΟP
  • ΟΜΙΛΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (Α)

 

 

Α6

Α7

Α8

Α9

Α10

Α) THE GAME FACTORY – JACOBS

Α) Shake and Bake

Α) Ionio Beach Bar

Α) ΚΛΑΡΙΝΕΤΟ ΚΩΝΙΝΓΚΣ

Α) GOLDEN STATE ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΟΡΣ

Β) THE ANSWERS

Β) Boston Celtics

Β) ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Β) RUN AND GUN

Β) ΜΗΤΣΙGUNS

Γ) ROOKIE

Γ) ΜΠΑΝΤΑΝΕΣ

Γ) WARRIORS

Γ) ΜΙΛΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΚΣ ΜΠΑΝΕΪ

Γ) DRINK TEAM

Δ) 96ers

Δ) The brick brothers

Δ) ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ

Δ) ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ

Δ) ΝΥΧΤΟΒΑΤΕΣ

 

Α11

Α12

Α13

Α14

Α) TFR- ΓΙΟΥΓΚΟΠΙΑΣΤΗΚΑ

Α) ΜΠΑΚΑΛΟΓΑΤΟΙ

Α) ΑΜΠΑΛΙΝΣΚΙ

Α) 4XL

Β) TRES AMIGOS

Β) ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΡΕΙΛ ΜΠΛΕΪΖΕΡΣ

Β) ALLIENS

Β) ΠΑΧΟΥΛΟΚΟΥΤΣΟΙ

Γ) ΣΚΑΕΙ ΓΟΥΟΚΕΡΣ

Γ) ΟΙ ΑΜΠΑΛΟΙ

Γ) ΤΑ ΠΡΙΑΡΙΑ

Γ) Team Instinct

Δ) ASSASSINS

Δ) DREAM TEAM

Δ) ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

Δ) ΤΕΝΙΣΤΕΣ

 

  • ΟΜΙΛΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΩΝ (Ο)

 

Ο1

Ο2

Ο3

Ο4

Ο5

Α) ΑΘΛΗΣΙΣ- ΔΟΝΟΣ Α)Σταυριδοσκλαβενιτιους Α) ΑΝΤΥΠΑΣ – ΒΑΒΕΤΣΗΣ ΚΑΙ ΥΙΟΙ Α) ΝΤΟΝΤΕΟΙ Α) ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ
Β) ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ Β) ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΛΑΝΤΖΗ Β) ΟΙ 4 ΑΠΙΘΑΝΟΙ Β) ΝΤΟΥΣΙΑΣ Β) ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΑΚΗ
Γ) ΠΑΝΟΥΣΗΣ Γ) ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΛΕΞΙΟΥ Γ) ΚΑΛΟΓΙΡΕΟΙ Γ) ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ) ΝGNC
Δ) ΕΥΘΥΜΙΟΥ FAMILY Δ) ΣΟΥΛΙΩΤΕΟΙ ΚΑΙ ΛΑΙΝΑΣ Δ) ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΙΧΟΥ Δ) OIKOΓΕΝΕΙΑ ΜΠΙΣΤΙΟΛΑ Δ) ΜΠΕΛΛΕΟΙ

 

  • ΟΜΙΛΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (Π)

Π1

Π2

Α) Τα ΞΑΔΕΡΦΑΚΙΑ

Α) Οι Τετραποντακηδες

Β) Los Angeles Likers

Β) Ανώνυμοι

Γ) Οι παιχταραδες

Γ) Black Hammer

Δ) Surrako Bulls

Δ) Χαβαλένθια

Ε) Super Team

 

  • ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (Κ)

Α) Basketball Legends

Β) AOB

Γ) Splash Girls

 

  • ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Γ)

Α) ΜΑΛΑΜΩ

Β) ΟΙ ΝΤΑΛΤΟΝΣ

Γ) PREVEZA STORM

 

  • ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ (Μ)

Α) FANTASTIC FOUR

Β) ΟΙ OUFO

Γ) ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ

Δ) WHITE HOT

 

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

 (ΔΕΥΤΕΡΑ- ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

1

2

3

4

5

6

18:30-18:50

Α8

Γ-Δ

Α10

Β-Δ

Α3

Α-Δ

Κ

Α-Γ

18:50- 19:10

Α12

Α-Δ

Α11

Γ-Δ

Α10

Α-Γ

Ο2

Β-Γ

Ο4

Α-Δ

19:10-19:30

Α8

Β-Δ

Α3

Α-Γ

Α13

Α-Γ

Ο5

Α-Β

Γ

Α-Β

19:30- 19:50

Α12

Γ-Δ

Α13

Β-Δ

Α14

Α-Γ

Ο1

Α-Β

Ο5

Γ-Δ

19:50- 20:10

Α14

Β-Δ

Α3

Γ-Δ

Κ

Α-Β

Μ

Α-Β

20:10- 20:30

Α3

Α-Β

Α13

Γ-Δ

Ο4

Β-Γ

Μ

Γ-Δ

Π2

Α-Ε

20:30- 20:50

Γ

Α-Γ

Κ

Β-Γ

Π2

Β-Δ

20:50- 21:10

 

ΤΡΙΤΗ

1

2

3

4

5

6

18:30-18:50

Α7

Β-Δ

Α10

Β-Γ

Α9

Β-Γ

Π2

Β-Γ

18:50- 19:10

Α9

Γ-Δ

Α8

Α-Δ

Α13

Α-Δ

Ο1

Γ-Δ

Ο4

Α-Β

19:10-19:30

Α6

Β-Δ

Α7

Β-Γ

Α12

Β-Γ

Ο3

Β-Δ

Π2

Δ-Ε

19:30- 19:50

Α10

Α-Δ

Α9

Β-Δ

Α8

Β-Γ

Ο5

Α-Γ

Ο2

Γ-Δ

19:50- 20:10

Α12

Β-Δ

Α11

Α-Δ

Α14

Γ-Δ

Μ

Α-Γ

Μ

Β-Δ

20:10- 20:30

Ο4

Β-Δ

Π2

Γ-Ε

20:30- 20:50

20:50- 21:10

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

1

2

3

4

5

6

18:30-18:50

Α2

Α-Γ

Α2

Β-Δ

Α6

Α-Γ

Ο1

Α-Γ

Ο4

Α-Γ

18:50- 19:10

Α1

Α-Γ

Α1

Β-Δ

Α14

Β-Γ

Α3

Β-Δ

Ο3

Α-Β

19:10-19:30

Α12

Α-Γ

Α2

Α-Δ

Α2

Β-Γ

Ο2

Α-Β

Ο4

Γ-Δ

19:30- 19:50

Α1

Α-Δ

Α1

Β-Γ

Α4

Γ-Δ

Κ

Α-Γ

19:50- 20:10

Α12

Α-Β

Ο3

Α-Γ

Ο5

Β-Δ

Π2

Α-Δ

Μ

Α-Δ

Μ

Β-Γ

20:10- 20:30

Γ

Β-Γ

Α3

Β-Γ

Α2

Γ-Δ

20:30- 20:50

Α1

Α-Β

Α1

Γ-Δ

Π1

Α-Γ

Π2

Β-Ε

20:50- 21:10

 

 

1

2

3

4

5

6

18:30-18:50

Α7

Α-Δ

Α9

Α-Γ

Α5

Β-Γ

Ο3

Α-Δ

Ο1

Β-Γ

Π1

Β-Δ

18:50- 19:10

Α6

Γ-Δ

Α8

Α-Γ

Ο2

Α-Γ

Κ

Α-Β

19:10-19:30

Α5

Γ-Δ

Α7

Α-Γ

Α9

Α-Δ

Ο5

Β-Γ

Π1

Β-Γ

19:30- 19:50

Α9

Α-Β

Α6

Β-Γ

Α10

Γ-Δ

Ο1

Β-Δ

19:50- 20:10

Α8

Α-Β

Α11

Α-Γ

Α13

Β-Γ

Ο2

Α-Δ

Κ

Β-Γ

20:10- 20:30

Α7

Α-Β

Α14

Α-Δ

Α7

Γ-Δ

Ο5

Α-Δ

20:30- 20:50

Π2

Α-Β

Π1

Α-Β

Π2

Γ-Δ

20:50- 21:10

ΠΕΜΠΤΗ

1

2

3

4

5

6

18:30-18:50

Α4

Α-Γ

Α4

Β-Δ

Α5

Α-Γ

Α11

Β-Δ

Π1

Α-Δ

18:50- 19:10

Α5

Β-Δ

Α6

Α-Δ

Α10

Α-Β

Π2

Α-Γ

19:10-19:30

Α4

Β-Γ

Α4

Α-Δ

Α11

Α-Β

Π1

Γ-Δ

19:30- 19:50

Α13

Α-Β

Α5

Α-Β

Ο1

Α-Δ

19:50- 20:10

Α6

Α-Β

Α14

Α-Β

Ο3

Β-Γ

20:10- 20:30

Α2

Α-Β

Α4

Α-Β

Ο2

Β-Δ

Α11

Β-Γ

20:30- 20:50

Α5

Α-Δ

Ο3

Γ-Δ

Γ

Β-Γ

20:50- 21:10

  

ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ :

 

Α.  Από την κατηγορία των ΑΝΔΡΩΝ προκρίνονται στην επόμενη φάση οι 2 πρώτοι κάθε ομίλου και οι 4 καλύτεροι τρίτοι βάσει βαθμολογίας.

Β. Από την κατηγορία των ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΩΝ προκρίνονται στην επόμενη φάση οι 2 πρώτοι κάθε ομίλου

Γ. Από την κατηγορία των ΓΥΝΑΙΚΩΝ προκρίνονται στην επόμενη φάση οι 2 πρώτες βάσει βαθμολογίας

Δ. Στην κατηγορία ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ θα διασταυρωθούν στην επόμενη φάση ο 1ος με τον 4ο και ο 2ος με τον 3ο.

Ε. Από την κατηγορία των ΠΑΙΔΩΝ προκρίνονται στην  επόμενη φάση οι 2 πρώτοι κάθε ομίλου.

Ζ. Οι ομάδες οφείλουν να παρευρίσκονται στα γήπεδα μπάσκετ «ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΡΟΥΣΗΣ» 30-40 λεπτά πριν την έναρξη του προγραμματισμένου παιχνιδιού τους.

Η. Κάθε ομάδα πριν την έναρξη του 1ου παιχνιδιού της στο τουρνουά , οφείλει να προσέρχεται στην γραμματεία και να κάνουν την εγγραφή τους στο φετινό τουρνουά.

Θ. Είναι στην ευχέρεια της οργανωτικής επιτροπής του τουρνουά να προβεί σε τυχόν τροποποιήσεις του προγράμματος εξαιτίας των διαφόρων λοιπών δραστηριοτήτων που θα λαμβάνουν χώρα την ημέρα του τουρνουά. Η τυχόν αλλαγή του προγράμματος θα ανακοινώνεται στις ομάδες.

Ι. Οι ομάδες οφείλουν να υπακούουν στους κανονισμούς του τουρνουά.

Κ. Για οποιεσδήποτε διευκρινίσεις σχετικά με το πρόγραμμα επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 6959553341.

Λ. Σας ευχόμαστε ένα πανέμορφο 7ήμερο γεμάτο μπάσκετ !

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ