Αρχική ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ FOOTBALL LEAGUE

Πρόγραμμα κλήρωσης Πρωταθλήματος Football League Νέων 1ου & 2ου Ομίλου 2017 – 2018

0

Στο περιθώριο του Δ.Σ. της Ένωσης Β’ Εθνικής που έγινε την Πέμπτη (7/12) πραγματοποιήθηκε και η κλήρωση για το πρωτάθλημα Νέων.

Οι 17 ομάδες χωρίστηκαν σε δύο ομίλους και στον 1ο όμιλο θα διεξαχθούν τρεις γύροι, με τον τελευταίο να διαμορφώνεται ανάλογα με τα αποτελέσματα στους δύο πρώτους.

Στον 2ο όμιλο, που συμμετέχουν και οι περισσότερες ομάδες, το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε δύο γύρους.

Οι αγώνες της κανονικής περιόδου θα αρχίσουν στις 17 Δεκεμβρίου και προβλέπεται να ολοκληρωθούν στις 6 Μαΐου.

1ος όμιλος

1η αγωνιστική (17/12)

Παναχαϊκή – Εργοτέλης

Καλλιθέα – ΟΦΗ

Σπάρτη – Παναιγιάλειος

Ρεπό: ΑΟΧ/Κισσαμικός

2η αγωνιστική (7/1)

ΑΟΧ/Κισσαμικός – Παναχαϊκή

Εργοτέλης – Καλλιθέα

Παναιγιάλειος – ΟΦΗ

Ρεπό: Σπάρτη

3η αγωνιστική (14/1)

Παναχαϊκή – Καλλιθέα

Σπάρτη – ΑΟΧ/Κισσαμικός

Παναιγιάλειος – Εργοτέλης

Ρεπό: ΟΦΗ

4η αγωνιστική (21/1)

Σπάρτη – Παναχαϊκή

Καλλιθέα – Παναιγιάλειος

ΑΟΧ/Κισσαμικός – ΟΦΗ

Ρεπό: Εργοτέλης

5η αγωνιστική (28/1)

Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος

ΟΦΗ – Σπάρτη

Εργοτέλης – ΑΟΧ/Κισσαμικός

Ρεπό: Καλλιθέα

6η αγωνιστική (4/2)

ΟΦΗ – Παναχαϊκή

Σπάρτη – Εργοτέλης

Καλλιθέα – ΑΟΧ/Κισσαμικός

Ρεπό: Παναιγιάλειος

7η αγωνιστική (11/2)

Εργοτέλης – ΟΦΗ

ΑΟΧ/Κισσαμικός – Παναιγιάλειος

Καλλιθέα – Σπάρτη

Ρεπό: Παναχαϊκή

8η αγωνιστική (18/2)

Εργοτέλης – Παναχαϊκή

ΟΦΗ – Καλλιθέα

Παναιγιάλειος – Σπάρτη

Ρεπό: ΑΟΧ/Κισσαμικός

9η αγωνιστική (25/2)

Παναχαϊκή – ΑΟΧ/Κισσαμικός

Καλλιθέα – Εργοτέλης

ΟΦΗ – Παναιγιάλειος

Ρεπό: Σπάρτη

10η αγωνιστική (4/3)

Καλλιθέα – Παναχαϊκή

ΑΟΧ/Κισσαμικός – Σπάρτη

Εργοτέλης – Παναιγιάλειος

Ρεπό: ΟΦΗ

11η αγωνιστική (11/3)

Παναχαϊκή – Σπάρτη

Παναιγιάλειος – Καλλιθέα

ΟΦΗ – ΑΟΧ/Κισσαμικός

Ρεπό: Εργοτέλης

12η αγωνιστική (18/3)

Παναιγιάλειος – Παναχαϊκή

Σπάρτη – ΟΦΗ

ΑΟΧ/Κισσαμικός – Εργοτέλης

Ρεπό: Καλλιθέα

13η αγωνιστική (24/3)

Παναχαϊκή – ΟΦΗ

Εργοτέλης – Σπάρτη

ΑΟΧ/Κισσαμικός – Καλλιθέα

Ρεπό: Παναιγιάλειος

14η αγωνιστική (1/4)

ΟΦΗ – Εργοτέλης

Παναιγιάλειος – ΑΟΧ/Κισσαμικός

Σπάρτη – Καλλιθέα

Ρεπό: Παναχαϊκή

2ος όμιλος

1η αγωνιστική (17/12)

Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

Αιγινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας

Δόξα Δράμας – Βέροια

Άρης – Πανσερραϊκός

Απόλλων Καλαμαριάς – Α.Ε. Καραϊσκάκης

2η αγωνιστική (7/1)

Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας

Αιγινιακός – Τρίκαλα

Πανσερραϊκός – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Βέροια – Απόλλων Καλαμαριάς

Αναγέννηση Καρδίτσας – Άρης

3η αγωνιστική (14/1)

Τρίκαλα – Δόξα Δράμας

Άρης – Αιγινιακός

Απόλλων Καλαμαριάς – Απόλλων Λάρισας

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Καρδίτσας

Πανσερραϊκός – Βέροια

4η αγωνιστική (21/1)

Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός

Αιγινιακός – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Δόξα Δράμας – Απόλλων Καλαμαριάς

Άρης – Τρίκαλα

Αναγέννηση Καρδίτσας – Βέροια

5η αγωνιστική (28/1)

Τρίκαλα – Απόλλων Καλαμαριάς

Απόλλων Λάρισας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Άρης

Πανσερραϊκός – Δόξα Δράμας

Βέροια – Αιγινιακός

6η αγωνιστική (4/2)

Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας

Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Άρης – Βέροια

Απόλλων Καλαμαριάς – Πανσερραϊκός

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Τρίκαλα

7η αγωνιστική (11/2)

Απόλλων Λάρισας – Άρης

Δόξα Δράμας – Αιγινιακός

Πανσερραϊκός – Τρίκαλα

Βέροια – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Καλαμαριάς

8η αγωνιστική (18/2)

Τρίκαλα – Βέροια

Άρης – Δόξα Δράμας

Απόλλων Καλαμαριάς – Αιγινιακός

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πανσερραϊκός

9η αγωνιστική (25/2)

Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας

Αιγινιακός – Πανσερραϊκός

Δόξα Δράμας – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Απόλλων Καλαμαριάς – Άρης

Βέροια – Απόλλων Λάρισας

10η αγωνιστική (4/3)

Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός

Βέροια – Δόξα Δράμας

Πανσερραϊκός – Άρης

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Απόλλων Καλαμαριάς

11η αγωνιστική (11/3)

Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα – Αιγινιακός

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Πανσερραϊκός

Απόλλων Καλαμαριάς – Βέροια

Άρης – Αναγέννηση Καρδίτσας

12η αγωνιστική (18/3)

Δόξα Δράμας – Τρίκαλα

Αιγινιακός – Άρης

Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Καλαμαριάς

Αναγέννηση Καρδίτσας – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Βέροια – Πανσερραϊκός

13η αγωνιστική (24/3)

Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αιγινιακός

Απόλλων Καλαμαριάς – Δόξα Δράμας

Τρίκαλα – Άρης

Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας

14η αγωνιστική (1/4)

Απόλλων Καλαμαριάς – Τρίκαλα

Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας

Άρης – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός

Αιγινιακός – Βέροια

15η αγωνιστική (15/4)

Απόλλων Λάρισας – Αιγινιακός

Αναγέννηση Καρδίτσας – Δόξα Δράμας

Βέροια – Άρης

Πανσερραϊκός – Απόλλων Καλαμαριάς

Τρίκαλα – Α.Ε. Καραϊσκάκης

16η αγωνιστική (22/4)

Άρης – Απόλλων Λάρισας

Αιγινιακός – Δόξα Δράμας

Τρίκαλα – Πανσερραϊκός

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Βέροια

Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Καρδίτσας

17η αγωνιστική (29/4)

Βέροια – Τρίκαλα

Δόξα Δράμας – Άρης

Αιγινιακός – Απόλλων Καλαμαριάς

Απόλλων Λάρισας – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας

18η αγωνιστική (6/5)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Τρίκαλα

Πανσερραϊκός – Αιγινιακός

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας

Άρης – Απόλλων Καλαμαριας

Απόλλων Λάρισας – Βέροια

www.a-sports.gr

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ