Αναγέννηση Αχερουσίας-Νίκη Στεφάνης 4-3

Με το δεξί ξεκίνησαν οι υποχρεώσεις της Αναγέννησης Αχερουσίας στο πρωτάθλημα της Β΄ κατηγορίας καθώς επικράτησε με σκορ 4-3 της Νίκης Στεφάνης.

Η Αναγέννηση Αχερουσίας προηγήθηκε στο σκορ στο 13′ με απευθείας φάουλ του Νίτσιου, και στο 28΄ η Νίκη Στεφάνης ισοφάρισε με τον Χουλιάρα.  Στο 35΄ ο Κοντοδήμας έκανε το 2-1, και 3΄ λεπτά πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου ο Πλιάκας έκανε το 3-1. Στο 47΄ ο Τζώρας μείωσε σε 3-2, και στο 80΄ ο Κοντοδήμας με πέναλτι έκανε το 4-2. Στο 86΄ ο Νάσης διαμόρφωσε το τελικό 4-3.

Αναγέννηση Αχερουσίας: Πάντας, Νάκος, Νικολάου Κοντοδήμας Γ., Τσάβος, Νίτσιος, Κοντοδήμας Η., Μπόχτης, Τζίμας, Μπακία, Πλιάκας.

Έπαιξαν και οι: Τζιμούλης, Κωστούλας, Μάρκου.

Νίκη Στεφάνης: Stayri, Χουλιάρας, Βrakas, Μπορμπόλης, Τσίλης, Κηρομύτης, Sella, Tζώρας Γιώτης, Ζαφείρης, Βrakas Μ.