Αρχική ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Β΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ)

ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Το πρόγραμμα του Α΄ ομίλου της Β΄ κατηγορίας

0

Αναλυτικά:

1η αγωνιστική

Ίωνες Λευκάδας-ΠΑΣ Μεγανησίου

ΑΟ Μύτικα-Άρης Πρέβεζας

Θύελλα Σινώπης-Αναγέννηση Τσουκαλάδων

ΑΕΚ Αρχαγγέλου-Οδυσσέας Νυδριού

ΠΑΣ Σφακιώτες-Ερμής Καναλίου

Ρεπό: ΠΑΣ Παλιάμπελα

2η αγωνιστική

ΠΑΣ Παλιάμπελα-Ίωνες Λευκάδας

ΠΑΣ Μεγανησίου-ΑΟ Μύτικα

Άρης Πρέβεζας-ΑΕΚ Αρχαγγέλου

Αναγέννηση Τσουκαλάδων-ΠΑΣ Σφακιώτες

Ερμής Καναλίου-Οδυσσέας Νυδριού

Ρεπό: Θύελλα Σινώπης

3η αγωνιστική

Ίωνες Λευκάδας-ΑΟ Μύτικα

Θύελλα Σινώπης-ΠΑΣ Παλιάμπελα

ΑΕΚ Αρχαγγέλου-ΠΑΣ Μεγανησίου

Ερμής Καναλίου-Άρης Πρέβεζας

Οδυσσέας Νυδριού-Αναγέννηση Τσουκαλάδων

Ρεπό: ΠΑΣ Σφακιώτες

4η αγωνιστική

Θύελλα Σινώπης-Ίωνες Λευκάδας

ΑΟ Μύτικα-ΑΕΚ Αρχαγγέλου

ΠΑΣ Παλιάμπελα-ΠΑΣ Σφακιώτες

ΠΑΣ Μεγανησίου-Ερμής Καναλίου

Αναγέννηση Τσουκαλάδων-Αρης Πρέβεζας

Ρεπό: Οδυσσέας Νυδριού

5η αγωνιστική

Ίωνες-ΑΕΚ Αρχαγγέλου

ΠΑΣ Σφακιώτες-Θύελλα Σινώπης

Ερμής Καναλίου-ΑΟ Μύτικα

Οδυσσέας Νυδριού-ΠΑΣ Παλιάμπελα

Αναγέννηση Τσουκαλάδων-ΠΑΣ Μεγανησίου

Ρεπό: Άρης Πρέβεζας

6η αγωνιστική

ΠΑΣ Σφακιώτες-Ίωνες Λευκάδας

ΑΕΚ Αρχαγγέλου-Ερμής Καναλίου

Θύελλα Σινώπης-Οδυσσέας Νυδριού

ΑΟ Μύτικα-Αναγέννηση Τσουκαλάδων

ΠΑΣ Παλιάμπελα-Άρης Πρέβεζας

Ρεπό: ΠΑΣ Μεγανησίου

7η αγωνιστική

Ίωνες Λευκάδας-Ερμής Καναλίου

Οδυσσέας Νυδριού-ΠΑΣ Σφακιώτες

Αναγέννηση Τσουκαλάδων-ΑΕΚ Αρχαγγέλου

Άρης Πρέβεζας-Θύελλα Σινώπης

ΠΑΣ Μεγανησίου-ΠΑΣ Παλιάμπελα

Ρεπό: ΑΟ Μύτικα

8η αγωνιστική

Οδυσσέας Νυδριού-Ίωνες Λευκάδας

Ερμής Καναλίου-Αναγέννηση Τσουκαλάδων

ΠΑΣ Σφακιώτες-Άρης Πρέβεζας

Θύελλα Σινώπης-ΠΑΣ Μεγανησίου

ΑΟ Μύτικα-ΠΑΣ Παλιάμπελα

Ρεπό: ΑΕΚ Αρχαγγέλου

9η αγωνιστική

Ίωνες Λευκάδας-Αναγέννηση Τσουκαλάδων

Άρης Πρέβεζας-Οδυσσέας Νυδριού

ΠΑΣ Μεγανησίου-ΠΑΣ Σφακιώτες

ΠΑΣ Παλιάμπελα-ΑΕΚ Αρχαγγέλου

ΑΟ Μύτικα-Θύελλα Σινώπης

Ρεπό: Ερμής Καναλίου

10η αγωνιστική

Άρης Πρέβεζας-Ίωνες Λευκάδας

Οδυσσέας Νυδριού-ΠΑΣ Μεγανησίου

Ερμής Καναλίου-ΠΑΣ Παλιάμπελα

ΠΑΣ Σφακιώτες-ΑΟ Μύτικα

ΑΕΚ Αρχαγγέλου-Θύελλα Σινώπης

Ρεπό:  Αναγέννηση Τσουκαλάδων

11η αγωνιστική

ΠΑΣ Μεγανησίου-Άρης Πρέβεζας

ΠΑΣ Παλιάμπελα-Αναγέννηση Τσουκαλάδων

ΑΟ Μύτικα-Οδυσσέας Νυδριού

Θύελλα Σινώπης-Ερμής Καναλίου

ΑΕΚ Αρχαγγέλου-ΠΑΣ Σφακιώτες

Ρεπό: Ίωνες Λευκάδας

Τα παιχνίδια στον Β΄ γύρο είναι αντίστροφα.

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ