Αναλυτικά:

1η αγωνιστική

ΑΟ ΡΙΑ-Αετός Αγιάς

Λάκκα Σουλίου-ΠΣ Ένωση Πάργας

ΑΕΝ Σαμψούντας-Απόλλων Βουβοποτάμου

ΠΣ Ατρόμητος Καναλακίου-Ηρακλής Αγίου Γεωργίου

Αναγέννηση Αχερουσίας-Νίκη Στεφάνης

Αστέρας Ανθούσας-ΠΣ Φιλιππιάδας

2η αγωνιστική

Λάκκα Σουλίου-ΑΟ ΡΙΑ

Αετός Αγιάς-ΑΕΝ Σαμψούντας

ΠΣ Φιλιππιάδας-Νίκη Στεφάνης

ΠΣ Ένωση Πάργας-ΠΣ Ατρόμητος Καναλακίου

Απόλλων Βουβοποτάμου-Αναγέννηση Αχερουσίας

Ηρακλής Αγίου Γεωργίου-Αστέρας Ανθούσας

3η αγωνιστική

ΑΟ ΡΙΑ-ΑΕΝ Σαμψούντας

ΠΣ Ατρόμητος Καναλακίου-Λάκκα Σουλίου

Αναγέννηση Αχερουσίας-Αετός Αγιάς

Αστέρας Ανθούσας-ΠΣ Ένωση Πάργας

ΠΣ Φιλιππιάδας-Απόλλων Βουβοποτάμου

Νίκη Στεφάνης-Ηρακλής Αγίου Γεωργίου

4η αγωνιστική

ΠΣ Ατρόμητος Καναλακίου-ΑΟ ΡΙΑ

ΑΕΝ Σαμψούντας-Αναγέννηση Αχερουσίας

Λάκκα Σουλίου-Αστέρας Ανθούσας

Αετός Αγιάς-ΠΣ Φιλιππιάδας

ΠΣ Ένωση Πάργας-Νίκη Στεφάνης

Ηρακλής Αγίου Γεωργίου-Απόλλων Βουβοποτάμου

5η αγωνιστική

ΑΟ ΡΙΑ-Αναγέννηση Αχερουσίας

Αστέρας Ανθούσας-ΠΣ Ατρόμητος Καναλακίου

ΠΣ Φιλιππιάδας-ΑΕΝ Σαμψούντας

Νίκη Στεφάνης-Λάκκα Σουλίου

Ηρακλής Αγίου Γεωργίου-Αετός Αγιάς

Απόλλων Βουβοποτάμου-ΠΣ Ένωση Πάργας

6η αγωνιστική

Αστέρας Ανθούσας-ΑΟ ΡΙΑ

Αναγέννηση Αχερουσίας-ΠΣ Φιλιππιάδας

ΠΣ Ατρόμητος Καναλακίου-Νίκη Στεφάνης

ΑΕΝ Σαμψούντας-Ηρακλής Αγίου Γεωργίου

Λάκκα Σουλίου-Απόλλων Βουβοποτάμου

Αετός Αγιάς-ΠΣ Ένωση Πάργας

7η αγωνιστική

ΑΟ ΡΙΑ-ΠΣ Φιλιππιάδας

Νίκη Στεφάνης-Αστέρας Ανθούσας

Ηρακλής Αγίου Γεωργίου-Αναγέννηση Αχερουσίας

Απόλλων Βουβοποτάμου-ΠΣ Ατρόμητος Καναλακίου

ΠΣ Ένωση Πάργας-ΑΕΝ Σαμψούντας

Αετός Αγιάς-Λάκκα Σουλίου

8η αγωνιστική

Νικη Στεφάνης-ΑΟ ΡΙΑ

ΠΣ Φιλιππιάδας-Ηρακλής Αγίου Γεωργίου

Αστέρας Ανθούσας-Απόλλων Βουβοποτάμου

Αναγέννηση Αχερουσίας-ΠΣ Ένωση Πάργας

ΠΣ Ατρόμητος Καναλακίου-Αετός Αγιάς

ΑΕΝ Σαμψούντας-Λάκκα Σουλίου

9η αγωνιστική

ΑΟ ΡΙΑ-Ηρακλής Αγίου Γεωργίου

Απόλλων Βουβοποτάμου-Νίκη Στεφάνης

ΠΣ Ένωση Πάργας-ΠΣ Φιλιππιάδας

Λάκκα Σουλίου-Αναγέννηση Αχερουσίας

Αετός Αγιάς-Αστέρας Ανθούσας

ΑΕΝ Σαμψούντας-ΠΣ Ατρόμητος Καναλακίου

10η αγωνιστική

Απόλλων Βουβοποτάμου-ΑΟ ΡΙΑ

Ηρακλής Αγίου Γεωργίου-ΠΣ Ένωση Πάργας

Νίκη Στεφάνης-Αετός Αγιάς

ΠΣ Φιλιππιάδας-Λάκκα Σουλίου

Αστέρας Ανθούσας-ΑΕΝ Σαμψούντας

Αναγέννηση Αχερουσίας-ΠΣ Ατρόμητος Καναλακίου

11η αγωνιστική

ΠΣ Ένωση Πάργας-ΑΟ ΡΙΑ

Αετός Αγιάς-Απόλλων Βουβοποτάμου

Λάκκα Σουλίου-Ηρακλής Αγίου Γεωργίου

ΑΕΝ Σαμψούντας-Νίκη Στεφάνης

ΠΣ Ατρόμητος Καναλακίου-ΠΣ Φιλιππιάδας

Αναγέννηση Αχερουσίας-Αστέρας Ανθούσας

Τα παιχνίδια στον Β΄ γύρο είναι αντίστροφα.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ