Αρχική ΝΕΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Το πρόγραμμα αγώνων για Α΄ και Β΄ όμιλο της Β΄ κατηγορίας της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας

0

Πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα στα γραφεία της Ένωσης η κλήρωση του πρωταθλήματος της Β΄ κατηγορίας σε Α΄ και Β΄ όμιλο για τη σεζόν 2017-18 της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας. 

Σύμφωνα με πληροφορίες του sportime24.gr τα παιχνίδια σε Α΄ και Β΄ όμιλο στην B΄ κατηγορία θα ξεκινήσουν το Σαββατοκύριακο 14-15 Οκτωβρίου.

Το πρόγραμμα:

Αναλυτικά:

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική:

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ- ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000- ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

2η Αγωνιστική:

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ- ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

3η Αγωνιστική:

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

4η Αγωνιστική:

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ- ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

5η Αγωνιστική:

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ

6η Αγωνιστική:

Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

7η Αγωνιστική:

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

8η Αγωνιστική:

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ- ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 –  Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

9η Αγωνιστική:

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

10η Αγωνιστική:

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015- ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ- ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

11η Αγωνιστική:

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000- ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

12η Αγωνιστική:

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ- ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ- ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

13η Αγωνιστική:

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

14η Αγωνιστική:

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 -ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ- ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ- ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

15η Αγωνιστική:

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ  – Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ -ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ-  ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 – ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

16η Αγωνιστική:

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ –  ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ-  ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 -ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

17η Αγωνιστική:

ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

18η Αγωνιστική:

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ – ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 – Α.Ο ΜΥΤΙΚΑ

ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ –  ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ – ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

Β Όμιλος

1η Αγωνιστική :

ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ-  ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

2η Αγωνιστική :

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ- ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

3η Αγωνιστική :

ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ- ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

4η Αγωνιστική :

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ – Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

5η Αγωνιστική :

ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ – Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑ- Σ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

6η Αγωνιστική :

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ- ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ- ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ

7η Αγωνιστική :

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ – Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

8η Αγωνιστική :

ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ- ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

9η Αγωνιστική :

ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ- ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

10η Αγωνιστική :

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

11η Αγωνιστική :

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ – Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ-  ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

12η Αγωνιστική :

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ – ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

13η Αγωνιστική :

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

14η Αγωνιστική :

Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-  ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

15η Αγωνιστική :

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ-  Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ-  ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

16η Αγωνιστική :

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ-  ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

17η Αγωνιστική :

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ – ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ- Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ-  ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

18η Αγωνιστική :

ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ-  ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – Π.Σ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ