Β΄ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία σε Α΄ και Β΄ όμιλο

Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΔΙΕΚΟΠΗ ΛΟΓΩ ΒΡΟΧΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 0-5 ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 0-3 α.α ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ-Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ  ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ ΡΕΠΟ: ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Δείτε με ένα ΚΛΙΚ ΕΔΩ την βαθμολογία Β΄ΟΜΙΛΟΣ Α.Ο....

ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Οι διαιτητές της Β΄ κατηγορίας σε Α΄ και Β΄ όμιλο

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας οι διαιτητές και οι βοηθοί τους των αγώνων της 19ης αγωνιστικής της Β΄ κατηγορίας σε Α΄ και Β΄ όμιλο που θα...

Β΄ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία σε Α΄ και Β΄ όμιλο

Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟY-ΙΩΝΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1-1 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 1-4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ-ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0-4 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ-ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ 3-0 α.α. ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ 3-2 ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ Δείτε με ένα ΚΛΙΚ ΕΔΩ την βαθμολογία Β΄ΟΜΙΛΟΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-Α.Ο. ΡΙΑ...

ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Οι διαιτητές της Β΄ κατηγορίας σε Α΄ και Β΄ όμιλο

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας οι διαιτητές και οι βοηθοί τους των αγώνων της 18ης αγωνιστικής της Β΄ κατηγορίας σε Α΄ και Β΄ όμιλο που θα...

Β΄ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία σε Α΄ και Β΄ όμιλο

Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: ΙΩΝΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 2-0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ-Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΑΝΕΒΛΗΘΗ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ 1-1 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 1-0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 8-0 Δείτε με ένα ΚΛΙΚ ΕΔΩ τη βαθμολογία Β΄ΟΜΙΛΟΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: Α.Ο. ΡΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 5-0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΕΝ...

ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Οι διαιτητές της Β΄ κατηγορίας σε Α΄ και Β΄ όμιλο

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας οι διαιτητές και οι βοηθοί τους των αγώνων της 17ης αγωνιστικής της Β΄ κατηγορίας σε Α΄ και Β΄ όμιλο που θα...

Β΄ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία σε Α΄ και Β΄ όμιλο

Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-ΙΩΝΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1-5 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 1-2 ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ 0-3 α.α. ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 3-2 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 0-2 ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Δείτε με ένα ΚΛΙΚ ΕΔΩ τη βαθμολογία Β΄ΟΜΙΛΟΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ-Α.Ο. ΡΙΑ...

ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Οι διαιτητές της Β΄ κατηγορίας σε Α΄ και Β΄ όμιλο

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας οι διαιτητές και οι βοηθοί τους των αγώνων της 16ης αγωνιστικής της Β΄ κατηγορίας σε Α΄ και Β΄ όμιλο που θα...

Β΄ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία σε Α΄ και Β΄ όμιλο

Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΕΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ            6-0 ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 2-1 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ-ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ 7-2 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ 3-0 α.α. ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ 2-4 ΡΕΠΟ: ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Δείτε με ένα ΚΛΙΚ ΕΔΩ την βαθμολογία Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Α.Ο. ΡΙΑ-Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 5-0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ...

ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Οι διαιτητές της Β΄ κατηγορίας σε Α΄ και Β΄ όμιλο

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας οι διαιτητές και οι βοηθοί τους των αγώνων της 15ης αγωνιστικής της Β΄ κατηγορίας σε Α΄ και Β΄ όμιλο που θα...

Β΄ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία σε Α΄ και Β΄ όμιλο

Α΄ΟΜΙΛΟΣ Τα αποτελέσματα: Α.Ο. ΜΥΤΙΚA-ΙΩΝΕΣ 0-3 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ-ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 2-1 ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 0-3 α.α. ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 1-5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡIOY 0-1 ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ Δείτε με ένα ΚΛΙΚ ΕΔΩ την βαθμολογία Β΄ΟΜΙΛΟΣ Τα αποτελέσματα: ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ-Α.Ο. ΡΙΑ 0-4 ΛΑΚΚΑ...

ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Οι διαιτητές της Β΄ κατηγορίας σε Α΄ και Β΄ όμιλο

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας οι διαιτητές και οι βοηθοί τους των αγώνων της 14ης αγωνιστικής της Β΄ κατηγορίας σε Α΄ και Β΄ όμιλο που θα...

Β΄ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία σε Α΄ και Β΄ όμιλο

Α΄ΟΜΙΛΟΣ Ίωνες Λευκάδας-ΠΑΣ Παλιάμπελα 5-0 ΑΟ Μύτικα-ΠΑΣ Μεγανησίου 3-0 α.α. ΑΕΚ Αρχαγγέλου-Άρης Πρέβεζας  3-1 ΠΑΣ Σφακιώτες-Αναγέννηση Τσουκαλάδων   5-0 Οδυσσέας Νυδριού-Ερμής Καναλίου 5-1 Ρεπό: Θύελλα Σινώπης Δείτε με ένα ΚΛΙΚ ΕΔΩ τη βαθμολογία Β΄ΟΜΙΛΟΣ Α.Ο. ΡΙΑ-Λάκκα Σουλίου 7-2 ΑΕΝ Σαμψούντας-Αετός...