Αρχική ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Η κλήρωση της Α’ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας 2017-18

0

Στα γραφεία της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τρίτης (5/9) η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α’ κατηγορίας για τη σεζόν 2017-18. Στην κληρωτίδα μπήκαν 16 ομάδες.

Το πρόγραμμα της Α’ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας 2017-18:

 

1η Αγωνιστική

Φορτούνα Βαλανιδοράχης-Οδυσσέας Νυδριού

ΑΟ Παλαίρου-Αμβρακικός Βόνιτσας

ΠΑΣ Πρέβεζα-Θρίαμβος Λούρου

Κεραυνός Θεσπρωτικού-Αναγέννηση Αχερουσίας

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ ΡΙΑ

Ερμής Καναλίου-ΑΕ Πρέβεζας

Ηρακλής Αγίου Γεωργίου-ΑΟ Πλαγιάς

ΑΟ Καρυάς-Απόλλων Πάργας

2η Αγωνιστική

ΑΟ Παλαίρου-Φορτούνα Βαλανιδοράχης

Οδυσσέας Νυδριού-ΠΑΣ Πρέβεζα

Αμβρακικός Βόνιτσας- Κεραυνός Θεσπρωτικού

Θρίαμβος Λούρου- ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου

Αναγέννηση Αχερουσίας-Ερμής Καναλίου

ΑΟ ΡΙΑ-Ηρακλής Αγίου Γεωργίου

ΑΕ Πρέβεζας-Απόλλων Πάργας

ΑΟ Πλαγιάς-ΑΟ Καρυάς

3η Αγωνιστική

Φορτούνα Βαλανιδοράχης-ΠΑΣ Πρέβεζα

Κεραυνός Θεσπρωτικού-ΑΟ Παλαίρου

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Οδυσσέας Νυδριού

Ερμής Καναλίου-Αμβρακικός Βόνιτσας

Ηρακλής Αγίου Γεωργίου-Θρίαμβος Λούρου

Απόλλων Πάργας-Αναγέννηση Αχερουσίας

ΑΟ Καρυάς-ΑΟ ΡΙΑ

ΑΕ Πρέβεζας-ΑΟ Πλαγιάς

4η Αγωνιστική

Κεραυνός Θεσπρωτικού-Φορτούνα Βαλανιδοράχης

ΠΑΣ Πρέβεζα-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου

ΑΟ Παλαίρου-Ερμής Καναλίου

Οδυσσέας Νυδριού-Ηρακλής Αγίου Γεωργίου

Αμβρακικός Βόνιτσας-Απόλλων Πάργας

Θρίαμβος Λούρου-ΑΟ Καρυάς

Αναγέννηση Αχερουσίας-ΑΟ Πλαγιάς

ΑΟ ΡΙΑ-ΑΕ Πρέβεζας

5η Αγωνιστική

Φορτούνα Βαλανιδοράχης-ΠΑΣ Aχέρων Καναλακίου

Ερμής Καναλίου-Κεραυνός Θεσπρωτικού

Ηρακλής Αγίου Γεωργίου-ΠΑΣ Πρέβεζα

Απόλλων Πάργας-ΑΟ Παλαίρου

ΑΟ Καρυάς-Οδυσσέας Νυδριού

ΑΟ Πλαγιάς-Αμβρακικός Βόνιτσας

ΑΕ Πρέβεζας-Θρίαμβος Λούρου

Αναγέννηση Αχερουσίας-ΑΟ ΡΙΑ

 

 

6η Αγωνιστική

Ερμής Καναλίου-Φορτούνα Βαλανιδοραχης

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Ηρακλής Αγίου Γεωργίου

Κεραυνός Θεσπρωτικού-Απόλλων Πάργας

ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΟ Καρυάς

ΑΟ Παλαίρου-ΑΟ Πλαγιάς

Οδυσσέας Νυδριού-ΑΕ Πρέβεζας

Αμβρακικός Βόνιτσας-ΑΟ ΡΙΑ

Θρίαμβος Λούρου-Αναγέννηση Αχερουσίας

7η Αγωνιστική

Φορτούνα Βαλανιδοράχης-Ηρακλής Αγίου Γεωργίου

Απόλλων Πάργας-Ερμής Καναλίου

ΑΟ Καρυάς-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου

ΑΟ Πλαγιάς-Κεραυνός Θεσπρωτικού

ΑΕ Πρέβεζας-ΠΑΣ Πρέβεζα

ΑΟ ΡΙΑ-ΑΟ Παλαίρου

Αναγέννηση Αχερουσίας-Οδυσσέας Νυδριού

Αμβρακικός Βόνιτσας-Θρίαμβος Λούρου

8η Αγωνιστική

Απόλλων Πάργας-Φορτούνα Βαλανιδοράχης

Ηρακλής Αγίου Γεωργίου-ΑΟ Καρυάς

Ερμής Καναλίου-ΑΟ Πλαγιάς

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Πρέβεζας

Κεραυνός Θεσπρωτικού-ΑΟ ΡΙΑ

ΠΑΣ Πρέβεζα-Αναγέννηση Αχερουσίας

ΑΟ Παλαίρου-Θρίαμβος Λούρου

Οδυσσέας Νυδριού-Αμβρακικός Βόνιτσας

9η Αγωνιστική

Φορτούνα Βαλανιδοράχης-ΑΟ Καρυάς

ΑΟ Πλαγιάς-Απόλλων Πάργας

ΑΕ Πρέβεζας-Ηρακλής Αγίου Γεωργίου

ΑΟ ΡΙΑ-Ερμής Καναλίου

Αναγέννηση Αχερουσίας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου

Θρίαμβος Λούρου-Κεραυνός Θεσπρωτικού

Αμβρακικός Βόνιτσας-ΠΑΣ Πρέβεζα

Οδυσσέας Νυδριού-ΑΟ Παλαίρου

10η Αγωνιστική

ΑΟ Πλαγιάς-Φορτούνα Βαλανιδοράχης

ΑΟ Καρυάς-ΑΕ Πρέβεζας

Απόλλων Πάργας-ΑΟ ΡΙΑ

Ηρακλής Αγιου Γεωργίου-Αναγέννηση Αχερουσίας

Ερμής Καναλίου-Θρίαμβος Λούρου

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αμβρακικός Βόνιτσας

Κεραυνός Θεσπρωτικού-Οδυσσέας Νυδριού

ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΟ Παλαίρου

11η Αγωνιστική

Φορτούνα Βαλανιδοράχης-ΑΕ Πρέβεζας

ΑΟ ΡΙΑ-ΑΟ Πλαγιάς

Αναγέννηση Αχερουσίας-ΑΟ Καρυάς

Θρίαμβος Λούρου-Απόλλων Πάργας

Αμβρακικός Βόνιτσας-Ηρακλής Αγίου Γεωργίου

Οδυσσέας Νυδριού-Ερμής Καναλίου

ΑΟ Παλαίρου-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου

ΠΑΣ Πρέβεζα-Κεραυνός Θεσπρωτικού

12η Αγωνιστική

ΑΟ ΡΙΑ-Φορτούνα Βαλανιδοράχης

ΑΕ Πρέβεζας-Αναγέννηση Αχερουσίας

ΑΟ Πλαγιάς-Θρίαμβος Λούρου

ΑΟ Καρυάς-Αμβρακικός Βόνιτσας

Απόλλων Πάργας-Οδυσσέας Νυδριού

Ηρακλής Αγίου Γεωργίου-ΑΟ Παλαίρου

Ερμής Καναλίου-ΠΑΣ Πρέβεζα

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Κεραυνός Θεσπρωτικού

 13η Αγωνιστική

Φορτούνα Βαλανιδοράχης-Αναγέννηση Αχερουσίας

Θρίαμβος Λούρου-ΑΟ ΡΙΑ

Αμβρακικός Βόνιτσας-ΑΕ Πρέβεζας

Οδυσσέας Νυδριού-ΑΟ Πλαγιάς

ΑΟ Παλαίρου-ΑΟ Καρυάς

ΠΑΣ Πρέβεζα-Απόλλων Πάργας

Κεραυνός Θεσπρωτικού-Ηρακλής Αγίου Γεωργίου

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Ερμής Καναλίου

14η Αγωνιστική

Θρίαμβος Λούρου-Φορτούνα Βαλανιδοράχης

Αναγέννηση Αχερουσίας-Αμβρακικός Βόνιτσας

ΑΟ ΡΙΑ-Οδυσσέας Νυδριού

ΑΕ Πρέβεζας-ΑΟ Παλαίρου

ΑΟ Πλαγιάς-ΠΑΣ Πρέβεζα

ΑΟ Καρυάς-Κεραυνός Θεσπρωτικού

Απόλλων Πάργας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου

Ηρακλής Αγίου Γεωργίου-Ερμής Καναλίου

15η Αγωνιστική

Φορτούνα Βαλανιδοράχης-Αμβρακικός Βόνιτσας

Οδυσσέας Νυδριού-Θρίαμβος Λούρου

ΑΟ Παλαίρου-Αναγέννηση Αχερουσίας

ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΟ ΡΙΑ

Κεραυνός Θεσπρωτικού-ΑΕ Πρέβεζας

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Πλαγιάς

Ερμής Καναλίου-ΑΟ Καρυάς

Ηρακλής Αγίου Γεωργίου-Απόλλων Πάργας

Στον δεύτερο γύρο τα παιχνίδια είναι αντίστροφα.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ