Πέρασε από τον Λούρο η Αναγέννηση Αχερουσίας, 3-0 τη Νίκη Στεφάνης

Η Αναγέννηση Αχερουσίας επικράτησε της Νίκης Στεφάνης με 3-0 σε παιχνίδι που έγινε σήμερα στο γήπεδο του Λούρου.

Η Αναγέννηση Αχερουσίας έδειξε από νωρίς την διάθεση της για να καθαρίσει νωρίς το παιχνίδι και το κατάφερε με δύο γρήγορα γκολ το πρώτο στο 17′ με ένα καταπληκτικό γκολ του Κοντοδήμα Η., και το δεύτερο γκολ ήρθε στο 19′ με πλασέ του Σπύρου Πλιάκα, το οποίο ήταν και το σκορ ημιχρόνου.

Στην επανάληψη η Αχερουσία πέτυχε ένα ακομη γκολ στο 78′ λεπτό με τον μόνιμο σκόρερ της Ηρακλή Κοντοδήμα.

Νίκη Στεφάνης: Stayri, Γκιουσάς, Βrakas, Μπορμπόλης, Γιώτης, Νάσης, Πέτρου, Τσίπης, Γιώτης, Χουλιάρας, Βelai.

Αναγέννηση Αχερουσίας: Πάντας, Ράπτης, Μπακία, Κοντοδήμας. Τσαβέλης, Πλιάκας, Κοντοδήμας Η. Τζιμούλης, Τσαβέλης Δ., Τσάβος, Νίτσιος.