Ξεκίνησε την Κυριακή (11/9) μια ακόμη σεζόν στη Γ Εθνική, που περιλαμβάνει και πάλι τέσσερις ομίλους αλλά αλλάζει το καθεστώς των υποβιβασμών.

Οι ομάδες που θα αποχαιρετήσουν πλέον την κατηγορία είναι σαφώς λιγότερες σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια κι αυτό γιατί έχει ήδη παρθεί η απόφαση για αναδιάρθρωση της κατηγορίας, με την θέσπιση έξι ομίλων από τη νέα σεζόν (2017/2018) άρα και της παρουσίας περισσότερων ομάδων από τα τοπικά πρωταθλήματα.

Έτσι, από τους τέσσερις ομίλους θα προβιβαστούν οι πρώτες στην κατάταξη ενώ θα υποβιβαστούν μόλις 5(!) ομάδες.

Αναλυτικά :

Από τον 1ο όμιλο : Μία (1) και ο Εθνικός Αγιονερίου

Από τον 2ο όμιλο : Δύο (2)

Από τον 3ο όμιλο : Μία (1) και η Δόξα Μανωλάδας

Από τον 4ο όμιλο : Μία (1) και η Ζάκυνθος

 

Αναλυτικά ο 2ος όμιλος :

090989

Αμβρακία Κωστακιών

Προπονητής : Δημήτρης Μπαλάφας

1. Στέφανος Καραπιπέρης (Τ) από Αχέρων Καναλακίου
2. Δημήτρης Βαρέλης (Τ)
3. Σπύρος Κωνσταντίνου (Τ)
4. Χάρης Ραχιώτης (Τ) από ΑΕ Καραϊσκάκης
5. Αλέξανδρος Παπανίκου (Α)
6. Κώστας Λύτος (Α)
7. Γρηγόρης Μπάκας (Α) από Αχέρων Καναλακίου
8. Γιώργος Πέτσας (Α) από Σκουφά Κομποτίου
9. Βασίλης Παπαρούνης (Α)
10. Παναγιώτης Ρούμπος (Α) από ΠΑΣ Ανέζας
11. Ηλίας Μπεζεβέγκης (Α)
12. Λεωνίδας Βερλέκης (Μ)
13. Γιάννης Σταμάτης (Μ) από Δόξα Προσκυνητών
14. Γιώργος Μπαλαδήμας (Μ) από ΑΕ Μενιδίου
15. Δημήτρης Ασπροποταμίτης (Μ)
16. Κώστας Τάσσος (Μ)
17. Αλέξανδρος Τσόλκας (Μ)
18. Νίκος Βασίλας (Μ) από Σκουφά Κομποτίου
19. Τάσος Τσαμπάς (Μ)
20. Γιώργος Νταλάκας (Ε)
21. Χρήστος Σιδηρόπουλος (Ε)
22. Φώτης Παππάς (Ε)
23. Χρήστος Σταμούλης (Ε)

Αποχώρησαν : Σωτήρης Καλόγηρος (ΑΕΜ Μέλισσα), Γιάννης Λάζαρος (Παναγροτικός Αγ.Σπυρίδωνα), Αλέξανδρος Τσόλκας (Δόξα Άρτας), Γιάννης Γούλας (ΑΕ Καραϊσκάκη), ΓιώργοςΜαγκάκης (Σκουφάς Κομποτίου), Βαγγέλης Μανοδήμος, Δημήτρης Αβραμίδης (Ηρόδοτος Καλογερικού), Χρήστος Σιαπέρας (Δόξα Άρτας), Πέτρος Θεμελής (τέλος καριέρας), Γιώργος Γεωργούλας (Θρίαμβος Λούρου)

Χωρίς τίτλο

Απόλλων Λάρισας

Προπονητής : Σάκης Θεοδοσιάδης

1. Τάσος Κουρδής (Τ)
2. Άγγελος Σταυράκης (Τ) από Καλαμάτα
3. Γιάννης Φιρινίδης (Τ) από Πιερικό
4. Βαγγέλης Ανδρέου (Α) από Πιερικό
5. Θανάσης Γιαννακόπουλος (Α)
6. Νίκος Ιορδανίδης (Α) από Πιερικό
7. Ηλίας Λιλλολάρι (Α)
8. Μπάμπης Μυρσινιάς (Α) από ΠΑΣ Γιάννινα Κ20
9. Θεόδωρος Παπαδόπουλος (Α) από Νίκη Βόλου
10. Θανάσης Σάββας (Α) από Αναγέννηση Καρδίτσας
11. Χρήστος Χολέβας (Α) από Νίκη Βόλου
12. Χρήστος Αγρόδημος (Μ) από Οικονόμο Τσαριτσάνης
13. Πέτρος Διβανές (Μ) από ΑΕ Καραϊσκάκης
14. Δαυίδ Ιβανίδης (Μ) από Νίκη Βόλου
15. Κώστας Καμπέρης (Μ) από Οικονόμο Τσαριτσάνης
16. Αντώνης Καμπλιώνης (Μ) από ΑΕΛ
17. Τάσος Κυριάκος (Μ)
18. Μαρσέλο Πέντα (Μ) από Αιγινιακό
19. Νίκος Σουλίδης (Μ) από Καρμιώτισσα
20. Γιάννης Χαραλαμπίδης (Μ) από Κεραυνό Πετράνων
21. Μπάμπης Γεωργίου (Ε) από Πιερικό
22. Φώτης Γκουντρουμπής (Ε) από Δωτιέα Αγιάς
23. Γιάννης Κολοβός (Ε)
24. Βασίλης Σαχινίδης (Ε) από ΟΦΗ
25. Νίκος Συράκος (Ε) από ΠΑΟΚ Κ20

Αποχώρησαν : Αλέξανδρος Κουβελάς (Διαγόρας Στεφανοβίκειου), Κώστας Χατζής (Αγροτικός Αστέρας), Σπύρος Ιωαννίδης (Πανναξιακός), Κώστας Σκούπρας (Πανναξιακός), ΚώσταςΜπρέλλας (Δόξα Βλαχογιαννίου), Βαγγέλης Κολιός (Ατρόμητος Παλαμά), Θανάσης Παλάσκας(Αχιλλέας Φαρσάλων), Αποστόλης Νάστας (Δόξα Ραχούλας), Γιάννης Αντωνόπουλος (Αετός Αμυγδαλέας), Βασίλης Φλώρος (Ατρόμητος Παλαμά), Κώστας Γεωργούλης (Ερμής Ζωνιανών),Βασίλης Σκάκος (Δόξα Ραχούλας), Χρήστος Νάτσης (Δωτιέας Αγιάς), Σταύρος Καρακώστας, Γιώργος Κουρδής, Χρήστος Τσούντσουρας, Πάρης Μπόντε

14233006_1245627625482084_7109049768321575006_n

Αστέρας Πετρίτη

Προπονητής : Σάββας Σιδερόπουλος

1. Γιάννης Ριγανάς (Τ)
2. Παναγιώτης Γκόρμπας (Τ) από Κέρκυρα Κ19
3. Σπύρος Αυλωνίτης (Τ)
4. Αλέξης Πάγκαλης (Α)
5. Σταμάτης Γράντος (Α)
6. Λάμπρος Πολύζος (Α)
7. Νίκος Παϊπετης (Α) από Corfu FC
8. Ταξιαρχης Κατσίβελας (Α) από ΑΟ Γλυφάδας
9. Σταμάτης Τζήλιος (Α) από Όλυμπο Κέρκυρας (δαν)
10. Χρήστος Νικομάνης (Α) από Φαίακα Κέρκυρας
11. Βαγγέλης Τσιάβος (Α) από Κέρκυρα Κ19
12. Ερμόντ Ντόντα (Α) από Κέρκυρα Κ19
13. Τάσος Καλούδης (Α)
14. Παναγιώτης Λέσσης (Μ)
15. Σπύρος Στούπας (Μ)
16. Χάρης Τόμπρος (Μ) από Corfu FC
17. Γιώργος Γαρδικιώτης (Μ) από Ολυμπιάδα Καρουσάδων
18. Ευτύχης Βλαχόπουλος (Μ) από Corfu FC
19. Κώστας Μάμαλος (Μ) από ΑΕ Ηρακλείου
20. Χρήστος Γεωργοπάλης (Μ)
21. Χρήστος Γαστεράτος (Ε) από Κέρκυρα (δαν)
22. Αλέξανδρος Γούναρης (Ε)
23. Δημήτρης Στούπας (Ε)

Αποχώρησαν : Παντελής Κουρτέσης (ΑΟ Μεσογγής), Παναγιώτης Ντάλας (ΑΟ Μεσογγής),Γιάννης Λέσσης του Β. (ΑΣ Βολίδα), Άκης Παγκάλης (Μακεδονικός Ασκού), Νίκος Λιούμπας(επισ.Κέρκυρα Κ20), Δημήτρης Ασπιώτης (ΑΟ Μεσογγής), Σπύρος Κουρτέσης (τέλος καριέρας), Πολυχρόνης Καλησπεράτης, Νίκος Ίσερης, Νίκος Γεωργοπάλης

IMG_20160829_181643

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Προπονητής : Νίκος Θεοδοσιάδης

1. Αχιλλέας Σαρρής (Τ) από Όλυμπο Λεπτοκαριάς
2. Θεόδωρος Γαβριηλίδης (Τ) από ?
3. Γιάννης Λαζαρίδης (Α)
4. Γιάννης Δερμίσης (Α)
5. Θεοχάρης Ηλιάδης (Α)
6. Χρήστος Παπαδόπουλος (Α) από Ατρόμητο Κατερίνης
7. Σταύρος Πολυχρονιάδης (Α)
8. Νίκος Βούλγαρης (Α) από ΓΑΣ Σβορώνου
9. Βασίλης Δερμιτζάκης (Α) από ΑΕΠ Βέροιας
10. Τάσος Παπαθανασίου (Α) από ΑΕ Δρυάνιστα
11. Βασίλης Νάκας (Μ)
12. Κώστας Πωγωνίδης (Μ) από Όλυμπο Βροντούς
13. Δημήτρης Διμηνάς (Μ) από Πιερικό Κ17
14. Κυριάκος Ζώβληκας (Μ) από Βατανιακό
15. Στάθης Πετρίδης (Μ) από ΑΕ Κοζάνης
16. Χαράλαμπος Σιδηρόπουλος (Μ) από ερασ.ομάδα στη Γερμανία
17. Ηλίας Μανίκας (Ε)
18. Χαράλαμπος Καμπερίδης (Ε) από Ακαδημία Πλαταμώνα
19. Βασίλης Ναλπαντίδης (Ε) από Γεωργάκη Ολύμπιο Λόφου
20. Δημήτρης Ψύρρας (Ε) από ΑΕ Φαρκαδόνας
21. Γιάννης Μωυσίδης (Ε)
22. Μάριος Χατζηκωνσταντίνου (Ε)
23. Βαγγέλης Δαδάκος (Ε) από Πιερικό

Αποχώρησαν : Διονύσης Μιχαηλίδης (Πιερικός), Άκης Βασιλειάδης (Διαγόρας Σεβαστής), Χάρης Κωστόπουλος, Κώστας Δεμηρτζόγλου (Διαγόρας Σεβαστής), Τόλης Δαλαμήτρας (ΓΑΣ Σβορώνου), Γιάννης Ζαχαράκης (Ρήγας Φεραίος), Θανάσης Τσιουμτσιούδας (Νίκη Αγκαθιάς), Γιώργος Ευαγγελόπουλος (ΑΕ Καρίτσας), Ηλίας Σαραϊλίδης (Πιερικός), Νίκος Τζήμας(Νίκη Βόλου), Κώστας Καπασακαλίδης, Ευρυσθένης Κρομύδας (ΠΑΣ Γιάνινα Κ20), Ερμάλ Μποστάντζι (Ποσειδώνας Νέων Πόρων), Γιώργος Παναγιωτίδης (Δόξα Μεγαλόπολης), Γιώργος Τασίδης (Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων), Δημήτρης Τσαγκαράκης (Διαγόρας Σεβαστής), Κώστας Χριστοφορίδης, Λευτέρης Καρατζάογλου (Διαγόρας Σεβαστής), Χρήστος Κωστόπουλος(Πανελευσινιακός), Ηλίας Κωτσιαρίδης, Ανέστης Παναγιωτίδης

DSC_0596

Διαγόρας Σεβαστής

Προπονητής : Κώστας Παπαδόπουλος

1. Τριαντάφυλλος Βασιλειάδης (Τ) από Αχιλλέα Νεοκαισάρειας
2. Απόστολος Ίτσιος (Τ) από Ακαδημία Πλαταμώνα
3. Δημήτρης Ρωμανίδης (Τ)
4. Δημήτρης Δημητρίου (Α) από Πύδνα Κίτρους
5. Γιώργος Τερζής (Α) από Τριγλία Ραφήνας
6. Σωτήρης Τάχος (Α) από Πιερικό
7. Βασίλης Λαγδάρης (Α)
8. Κώστας Σαμανίδης (Α)
9. Ραφαήλ Γούτσιος (Α) από Πιερικό
10. Γιάννης Τσιγκαρόπουλος (Α) από Πύδνα Κίτρους
11. Δημήτρης Τσαγκαράκης (Μ)
12. Θανάσης Κοντουργιώτης (Μ) από Όλυμπο Λεπτοκαριάς
13. Λευτέρης Καρατζάογλου (Μ) από Αχιλλέα Νεοκαισάρειας
14. Γιώργος Τσιώμης (Μ)
15. Παναγιώτης Καλουσίδης (Μ)
16. Μπράνισλαβ Βασίλιεβιτς (Μ) από Μπάτσκα
17. Κρίστι Κούμπουλα (Μ) από ΑΕ Περίστασης
18. Αλέξανδρος Κωνσταντινίδης (Μ) από Ρούβα
19. Μίμης Μπενίσκος (Ε)
20. Παναγιώτης Κουνδής (Ε) από Πύδνα Κίτρους
21. Θανάσης Τρικαλόπουλος (Ε) από Πύδνα Κίτρους
22. Χρήστος Καράμπελας (Ε) από Πιερικό
23. Χαράλαμπος Σιδηρόπουλος (Ε) από Απόλλων Κρύας Βρύσης
24. Γιώργος Μυλωνάς (Ε)
25. Παναγιώτης Μπαρούτας (Ε)
26. Κώστας Δερμητζόγλου (Ε) από Αχιλλέα Νεοκαισάρειας

Αποχώρησαν : Βασίλης Ταρασιάδης (ΑΕ Καρίτσας), Παύλος Καθάριος (Μακεδονικός), Μίμης Κολαξίδης (Ποσειδώνας Νέων Πόρων), Αντώνης Χρυσόπουλος, Κώστας Αποστολίδης(Ποσειδώνας Νέων Πόρων), Γιώργος Ποτουρίδης (Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων), Γιάννης Σακελλαρίδης (Άρης Κοκκινοπλιτών), Κώστας Παπαδόπουλος, Ανέστης Μαυρίδης, Γιώρφος Εφραιμίδης, Νίκος Σαββίδης, Στέλιος Δασκαλοπουλος

DSC_0042

Εθνικός Φιλιππιάδας

Προπονητής : Γιώργος Γιάννος

1. Βασίλης Μπαντής (Τ)
2. Νίκος Τρανουλίδης (Τ)
3. Γιώργος Νικόλαου (Τ)
4. Τηλέμαχος Οικονόμου (Τ)
5. Αντώνης Χρηστογιάννης (Α)
6. Γιώργος Τόλα (Α) από ΑΟ Σημάντρων
7. Στέφανος Μαλλάτος (Α)
8. Κέβιν Κουμπής (Α) από Αχέρων Καναλακίου
9. Κώστας Λέντζος (Α)
10. Παναγιώτης Βραχνός (Α) από Κεραυνό Μουσιωτίτσας
11. Λορέλ Κορέσι (Α)
12. Θωμάς Χαριτόπουλος (Α) από Αστέρα Φιλοθέης (δαν)
13. Γιάννης Τσουλιάης (Α) από ΑΟ Βελισσάριο
14. Φώτης Ζώης (Α) από ΠΑΣ Ανέζα
15. Ντονάλντο Άτσκα (Μ)
16. Επαμεινώνδας Δημουλάς (Μ)
17. Θεόδωρος Μανιώτης (Μ) από Σκουφά Κομποτίου
18. Αλέξανδρος Ντανάι (Μ) από Αχιλλέα Νεοχωρίου
19. Ευθύμιος Πόρος (Μ) από Λάρνακα
20. Γιώργος Καταγής (Μ) από Τυλυκράτη
21. Γιώργος Λάππας (Ε)
22. Άρης Μιχάλης (Ε) από Σκουφά Κομποτίου
23. Παύλος Καρίπογλου (Ε) ΠΣ Πρέβεζα
24. Δημήτρης Παπακίτσος (Ε) από Αναγέννηση Άρτας
25. Παναγιώτης Μπότσαρης (Ε) από Αστέρα Φιλοθέης
26. Γιώργος Βέλεγκας (Ε) επισ. από Κεραυνό Θεσπρωτικού

Αποχώρησαν : Χριστόφορος Φώτης (τέλος καριέρας), Ξενοφών Γήτας (ΑΟ Ανατολής Ιωαννίνων), Κώστας Διαμαντόπουλος (ΑΟ Αμπελόκηποι), Κώστας Σβίγγος (Τσικλητήρας Πύλου), Αλέξης Κολιάκης, Θοδωτής Παλιάτσος (Κεραυνός Θεσπρωτικού), Θεόδωρος Μανιώτης(Σκουφάς Κομποτίου), Δημήτρης Κόμνος (SV Μέρσεμπουργκ 99), Αλέξανδρος Μαζιώτης (ΑΕ Καραϊσκάκης), Θεόδωρος Νικολαΐδης, Γιώργος Ανδρικόπουλος, Θεόδωρος Γιαννούλης (ΑΕ Ξηροβουνίου), Νίκος Παπαβασιλείου (ΑΟ Ανατολής Ιωαννίνων), Θανάσης Παπαρούνας, Γιάννης Τσακανίκας, Κώστας Μάλλιος, Χρήστος Παναγιωτόπουλος (Νέστος Χρυσούπολης)

DSC_0093-2

ΑΕ Ισταίας

Προπονητής : Θανάσης Γουρνάς

1. Θανάσης Δαμάσκος (Τ)
2. Μερσέλ Μπιμπάι (Τ)
3. Ανδρέας Τσαΐνης (Τ) από ΑΕΚ Νέου Πύργου
4. Αντώνης Ευλιάτης (Τ)
5. Δημήτρης Μπουλγκουρίδης (Α) από Απόλλωνα Καλαμαριάς
6. Αργύρης Πουταχίδης (Α) από ομάδα της Ουαλίας
7. Αντώνης Τσαούσης (Α) από Απόλλων Καλαμαριάς
8. Μάικλ Τοουόρφε (Α)
9. Γιώργος Πανάκης (Α)
10. Δημήτρης Γλύκος (Α)
11. Γιάννης Μικρούτσικος (Α) από ΑΟ Ωρεών
12. Θανάσης Βασιλείου (Μ)
13. Ηλίας Στεργίου (Μ)
14. Στάθης Δαγκούλης (Μ) από Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
15. Αρτάν Θορία (Μ) από Κουκέσι Αλβανία
16. Σταμούλης Κούκουρας (Μ)
17. Ίντριντ Μπιμπάι (Μ)
18. Γιώργος Μιχαηλίδης (Μ)
19. Νίκος Παπανδρέου (Μ)
20. Αργύρης Στεργίου (Μ)
21. Αποστόλης Γεωργίου (Μ)
22. Χρήστος Αλεξίου (Ε) από Λαμία
23. Βασίλης Ανέστης (Ε)
24. Χρήστος Ανέστης (Ε)
25. Θανάσης Γεροκωνσταντής (Ε) από Φωστήρα
26. Γιώργος Νικολέτος (Ε) από Ιωνικό
27. Λευτέρης Στασινόπουλος (Ε) από ΑΟ Χαλκίς
28. Θάνος Γεροκωνσταντής (Ε) από Ευβοϊκό Γουβών

Αποχώρησαν : Παναγιώτης Ηλιόπουλος (Θρίαμβος Λούρου), Γιάννης Μεταξιώτης(Αρτεμισιακός), Σπύρος Μαχός (Αρτεμισιακός), Νίκος Καλλίτσης (ΑΟ Σκεπαστής), ΑντώνηςΓοργομάτης (ΑΟ Αιδηψού), Μαρσέλο Μερκούρι, Ελβις Γιουκάι, Νίκος Γοργομάτης, Χρήστος Μιχαήλ, Βαγγέλης Μακρής, Γιώργος Καρκασίνας, Χρήστος Καρατσόλιας (τέλος καριέρας), Θανάσης Τριανταφύλλου (ΑΟ Αιδηψού), Νίκος Καψάλας (ΑΟ Σκεπαστής)

14232993_905773319522700_1151371153783810397_n

Νίκη Βόλου

Προπονητής : Λεωνίδας Μπίλης

1. Νίκος Γρηγοριάδης (Τ)
2. Βαγγέλης Ράπτης (Τ)
3. Νίκος Τζήμας (Τ) από Αχιλλέα Νεοκαισάρειας
4. Σπύρος Πολυμέρος (Τ) από Ηρακλή Βόλου
5. Δημήτρης Δημολιός (Α) από ΑΕ Σπάρτη
6. Βασίλης Δημουλάς (Α)
7. Βαλάντης Κόκκας (Α) από Δωτιέα Αγιάς
8. Γιώργος Ναουμίδης (Α)
9. Νίκος Παπαγεωργίου (Α) από Θύελλα Φιλώτα
10. Γιώργος Παρασκευαΐδης (Α) από ΑΕ Σπάρτη
11. Μπάμπης Πετράκος (Α) από Κοζάνη
12. Νίκος Σφονδυλιάς (Α) προωθ. Από Νέους Αθλητές Νίκης
13. Κώστας Ζενούνι (Α) από Ρήγα Φεραίο
14. Στέλιος Αλεξανδρής (Μ)
15. Κλέβις Κόλα (Μ)
16. Άγγελος Ματθαίου (Μ)
17. Νεσάτ Μέτσε (Μ)
18. Μάριος Παπαδόπουλος (Μ) από Δόξα Δράμας
19. Φράνκο Τορεζάνι (Μ) από Καλαμάτα
20. Αλέξανδρος Τσιανάκας (Μ) προωθ. Από Νέους Αθλητές Νίκης
21. Κώστας Τσιουρέλης (Μ) από Πύρασο
22. Σταύρος Βουρδάκης (Ε) επισ. από Πύρασο
23. Γιάννης Κορέτας (Ε) από Ρήγα Φεραίο
24. Θεοφάνης Μαλακασιώτης (Ε) από Πύρασο
25. Γιώργος Νικλητσιώτης (Ε) από Παναργειακό
26. Χρήστος Γκάμπας (Ε) από Δήμητρα Ευξεινούπολης

Αποχώρησαν : Σπύρος Βρονταράς (Παναχαϊκή), Νίκος Γρηγοριάδης, Σγουρής Παπουρτζής(Χανιά), Λουκάς Σταμέλος (Θησέας Αγριάς), Βασίλης Στούκας (Ακρόπολη Σέσκλου), Σπύρος Αναστασίου (Θησέας Αγριάς), Ευθύμης Κοτίτσας (Φωστήρας), Θεόδωρος Παπαδόπουλος(Απόλλων Λάρισας), Ατανάς Πασκούλεφ (Μπρέστνικ 1948), Χρήστος Χολέβας (Απόλλων Λάρισας), Γιάννης Βέργος, Δαυίδ Ιβανίδης (Απόλλων Λάρισας), Γιώργος Ιορδανίδης (Πύδνα Κίτρους), Γκέντιαν Κυπτίου (Ρήγας Φεραίος), Αλέξανδρος Μπιτσάκος (Παναχαϊκή), Φίλιππος Σκοπελίτης (ΑΕ Καραϊσκάκης), Γιώργος Τσορμπαντζής (ΜΑ Αντιφιλίππων), Χρήστος Ελευθεριάδης (Παναχαϊκή), Χρήστος Κανελλόπουλος (ΑΟ Χαλκίς), Σαντίκ Μπαλαράμπε, Χεράρδο Νοριέγα.

DSCF3294 - Αντίγραφο

Πύδνα Κίτρους

Προπονητής : Αποστόλης Στύλος

1. Δημήτρης Παπατολίκας (Τ) από Πιερικό
2. Χάρης Αλυσανδράτος (Τ)
3. Αλέξανδρος Κούζας (Τ) από ΑΕΠ Κατερίνης
4. Γιώργος Χατζηπαναγής (Τ) από Εθνικό Σιδηροκάστρου
5. Νέστορας Κωτσιόπουλος (Α)
6. Νίκος Τζιμογιάννης (Α) από Κισσαμικό
7. Πέτρος Κοντσίδης (Α) από Εθνικό Αγιονερίου
8. Βάιος Στούμπος (Α)
9. Βλάσης Ανδρικόπουλος (Α) από ΑΕΠ Κατερίνης
10. Χρήστος Λαζαρίδης (Α)
11. Σωτήρης Καραγκούνης (Α)
12. Νίκος Ραπτόπουλος (Α)
13. Λάντι Κόλα (Α)
14. Γιώργος Δήμας (Μ)
15. Νίκος Πετρουζέλλης (Μ)
16. Δημήτρης Μπαλής (Μ) από Οικονόμο Τσαριτσάνης
17. Δημήτρης Παυλίδης (Μ)
18. Γιώργος Ιορδανίδης (Μ)
19. Γιώργος Κυπαρίσσης (Μ) από ΓΑΣ Σβορώνου
20. Αλέξανδρος Κατσιαμήτας (Μ) από Πιερικό
21. Ζοάο Μενεγκούσο (Μ) από Ζόινβιλ
22. Ένιο Πέτρο (Ε)
23. Σπύρος Μακράκης (Ε)
24. Γιάννης Στεφανίδης (Ε) από Θεσπρωτό
25. Νίκος Κυπαρίσσης (Ε)

Αποχώρησαν : Γιάννης Δασκαλόπουλος, Χάρης Μπικιαρόπουλος, Σάββας Ταταρίδης (ΑΠΕ Λαγκαδά), Λάζαρος Γελαδάρης (Πιερικός), Δημήτρης Δημητρίου (Διαγόρας Σεβαστής), Βασίλης Λάγδαρης (Διαγόρας Σεβαστής), Αντώνης Καμπλιώνης (επισ. ΑΕΛ), Ιγκόρ Κόιτς, Βλαδίμηρος Σαβελίδης, Θανάσης Τρικαλόπουλος (Διαγόρας Σεβαστής), Σωτήρης Χάμος (επισ. ΑΕΛ),Παναγιώτης Κουνδής (Διαγόρας Σεβαστής), Αποστόλης Τσιούνης (Παναμβρακικός Μπούκας)

DSCF5174

Θεσπρωτός

Προπονητής : Λάζαρος Σέμος

1. Δημήτρης Κωνσταντακος (Τ)
2. Γρηγόρης Κιουρτζίδης (Τ) από ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς (Κύπρος)
3. Γιάννης Μπότσαρης (Τ) από ΑΕ Νέας Σελεύκειας
4. Δημήτρης Παππάς (Τ) από ΠΑΣ Γιάννινα Κ20
5. Βασίλης Αλεξίου (Α) από ΑΕ Χουλιαράδων
6. Τάσος Χατζόγλου (Α) από Απόλλων Καλαμαριάς
7. Σταύρος Μητσέλος (Α)
8. Πάνος Πανταζής (Α)
9. Μιχάλης Ηλίας (Α)
10. Βασίλης Σιουκουλλάνη (Α) από ΑΟ Αμπελοκήπων
11. Κώστας Πάνος (Α) από Αχέρων Καναλακίου
12. Νίκος Κατσούλης (Μ) από Θύελλα Φιλώτα
13. Θανάσης Κυριακόπουλος (Μ) από ΠΑΣ Γιάννινα Κ20
14. Γιάννης Μπαλογιάννης (Μ) από ΑΟ Βελισσαρίου
15. Δημήτρης Αναστασιάδης (Μ) από Ζάκυνθο
16. Λευτέρης Καψιώχας (Μ) από Οικονόμο Τσαριτσάνης
17. Δημήτρης Γιάκος (Μ) από Ακρόπολις (Σουηδία)
18. Περικλής Μηνάς (Μ) από Επισκοπή
19. Μάριος Μπλέτσας (Μ) από ΠΑΟ Κουτσελιού
20. Γιάννης Βιτώρος (Ε) από Ερμή Ζωνιανών
21. Χάρης Μπίκας (Ε)
22. Νίκος Ντόκος (Ε)
23. Ηρακλής Τζιάλλας (Ε) από ΑΟ Βελισσαρίου
24. Γιάννης Ντινιωτάκης (Ε) από Επισκοπή
25. Γιάννης Νάκος (Ε)

Αποχώρησαν : Νίκος Γκορτζής (ΑΕ Χουλιαράδων), Παναγιώτης Σαμπανίδης (Πανελευσινιακός),Ηλίας Σκάρπος (Απόλλων Πάργας), Αλέκος Καρύδης (τέλος καριέρας), Χρήστος Μήτσης (Άρης Μαργαριτίου), Γιάννης Πολυχρονάκης (Τυλυκράτης), Θανάσης Τέλλος (Ολυμπιακός Βόλου),Γιώργος Βαγγέλης, Άγγελος Θεοδώρου (Οπούντιος Μαρτίνου), Σάββας Καρυπιάδης (Δόξα Κρανούλας), Νίκος Κερμενίδης (Τσικλητήρας Πύλου), Βασίλης Μώκος, Θανάσης Καβαλλάρης(Παναμβρακικός Μπούκας), Χρήστος Πέντσας (Αήττητος Σπάτων), Αϊγκιούν Σουκρήογλου, Γιάννης Στεφανίδης (Πύδνα Κίτρους)

DSC_0009

ΑΕ Καραϊσκάκης

Προπονητής : Μίκι Τσίρκοβιτς

1. Απόστολος Ανδρούτσος (Τ) από Πανσερραϊκό
2. Απόστολος Σιαράβας (Τ)
3. Αποστόλης Αβραμίδης (Α)
4. Μάριος Καψάλης (Α)
5. Σπύρος Λάμπρου (Α)
6. Νίκος Παπανίκου (Α)
7. Νίκος Μποτονάκης (Α)
8. Αριστοτέλης Καραγιαννίδης (Α) από Κέρκυρα
9. Νίκος Γυφτοκώστας (Μ)
10. Τζόρτζ Κόλλινς (Μ)
11. Δημήτρης Τάτσης (Μ)
12. Αλέξανδρος Βελέτης (Μ) από Φωστήρα
13. Αριστείδης Λώττας (Μ) από Κισσαμικό
14. Γιάννης Γούλας (Μ) από Αμβρακία Κωστακιών
15. Κώστας Χαρτσιάς (Μ) από Παναχαϊκή
16. Γκέρμαν Ντατίδης (Μ) από Κέρκυρα
17. Χρήστος Βλάχος (Μ) από Φιλέλληνες Πέτα
18. Αλέξανδρος Μαζιώτης (Μ) από Εθνικό Φιλιππιάδας
19. Σωκράτης Ευαγγέλου (Ε)
20. Αγγελος Τσάκαλος (Ε)
21. Μπόρις Οντβόνγκ (Ε) από ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
22. Φίλιππος Σκοπελίτης (Ε) από Νίκη Βόλου

Αποχώρησαν : Χάρης Ραχιώτης (Αμβρακία Κωστακιών), Γιώργος Σικαλιάς (Δόξα Δράμας),Άγγελος Δημητρίου (Παναχαϊκή), Νίκος Μεντής (επισ. Κέρκυρα), Πέτρος Διβανές (Απόλλων Λάρισας), Νίκος Ζίγκηρης, Στέλιος Κατσαρός (ΑΟ Φλωριάδας), Δημήτρης Κατσούλας, Βασίλης Μαργαρίτης (ΑΟ Φλωριάδας), Περικλής Μπουσινάκης (Δόξα Δράμας), Ξενοφών Φέτσης(Αναγέννηση Καρδίτσας), Μάριος Χούσος (Σκουφάς Κομποτίου), Οδυσσέας Γεωργιάδης, Γιάννης Δρακάκης (ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ), Αντώνης Χαριτίδης (Ορφέας Ξάνθης)

DSCF8224

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου

Προπονητής : Στέφανος Ψύχος

1. Νίκος Γιδόπουλος (Τ) από Τρίκαλα
2. Μένιος Θεολόγης (Τ)
3. Μανώλης Μανωλικίδης (Τ)
4. Ηλίας Κλιάκος (Τ)
5. Χρήστος Στάμος (Α) από Αναγέννηση Καρδίτσας
6. Κώστας Ρόμπος (Α)
7. Φάνης Ευθυμίου (Α)
8. Νίκος Γρατσάνης (Α)
9. Βαΐος Τσιγάρας (Α)
10. Θάνος Νασιάκος (Α) από Τύρναβο
11. Χρήστος Νάκου (Α) από ΑΕ Ηρακλείου
12. Θοδωρής Χριστοδουλόπουλος (Α)
13. Γιώργος Μουρίκης (Α)
14. Γιώργος Σκρέκας (Α)
15. Βασίλης Καραστέργιος (Μ)
16. Νίκος Σκόνδρας (Μ) από ΠΟ Φήκης
17. Γιώργος Κεχαγιάς (Μ)
18. Δημήτρης Αετόπουλος (Μ) από ΑΟ Σελλάνων
19. Χρήστος Γόρδιος (Μ) από Διγενή Νεοχωρίου
20. Στάθης Τσαρτόλιας (Μ) από Τρίκαλα Κ19
21. Ανδρέας Μπαλτιμάς (Μ) από Θύελλα Πατρών
22. Λεωνίδας Ιωάννου (Ε) από ΠΟ Φήκης
23. Γιώργος Βερβέρας (Ε)
24. Λευτέρης Γιαννούλας (Ε)

Αποχώρησαν : Βασίλης Νιάρχος (ΑΕ Φαρκαδόνας), Χρήστος Χοιτζάι (ΠΟ Φήκης), Άρης Τσαρούχας (Πορταϊκός), Κώστας Μπαρμπαρούσης (Άρης Αγίας Μονής), Γιώργος Καραθάνος(Άγιος Οικουμένιος), Δημήτρης Σκράπαρης (ΠΟ Φήκης), Βαγγέλης Ρούκας (ΠΟ Φήκης), Λάμπρος Κωτούλας

4c0e5a494712b017c98239d2f3912332_L

Ολυμπιακός Βόλου

Προπονητής : Παναγιώτης Τζαναβάρας

1. Θανάσης Κατσούλης (Τ) από Καλλιθέα
2. Νίκος Μπουργάνης (Τ) από Θησέα Βόλου
3. Κώστας Παλιούρας (Τ) από Καλαμάτα
4. Γιάννης Σπηλιόπουλος (Τ) προωθ. από Νέους
5. Δημήτρης Στασινόπουλος (Α) από ΑΟ Χαλκίς
6. Βαγγέλης Στουρνάρας (Α) από Τρίκαλα
7. Σταύρος Μανάλης (Α) από Φωστήρα
8. Ανδρέας Κόκας (Α) από ΠΑΣ Γιάννινα Κ20
9. Βαγγέλης Αγγελής (Α) από Δύναμη Διμηνίου
10. Παναγιώτης Ζώνας (Α) από Τρίκαλα
11. Γιάννης Κωστόπουλος (Α) από Αχαρναϊκό
12. Θανάσης Τέλλος (Α) από Θεσπρωτό
13. Βασίλης Γκίτζιας (Α) από ΑΕ Σπάρτη
14. Γιώργος Πατσής (Α) από ΑΟ Ωρεών
15. Φιλίπε Ντα Κόστα (Μ) από Πανσερραϊκό
16. Κώστας Οικονόμου (Μ) από Αιγινιακό
17. Λιονέλ Πότσι (Μ) από Κισσαμικό
18. Ηλίας Σταύρου (Μ) από Καλλιθέα
19. Άγγελος Κολημήτρας (Μ) από Καλαμάτα
20. Βασίλης Ζαρίφης (Μ) από Ηρακλή Βόλου
21. Γρηγόρης Ευθυμιάδης (Μ) από Παναργειακό
22. Δήμος Κόκας (Μ) από ΠΑΣ Γιάννινα Κ20
23. Αντώνης Φραγκογιάννης (Μ) από Ακαδημία Αγίας Παρασκευής
24. Γιάννης Δωματάς (Ε) από Πανσερραϊκό
25. Γκουστάβο Μπρίτος (Ε) Από Τρουχιγιάνος
26. Ιβάν Ναστέφσκι (Ε) από Αγροτικό Αστέρα
27. Κώστας Φλίγκος (Ε) από Τρίκαλα
28. Αλέξανδρος Αναστασίου (Ε) από Πύρασο

Αποχώρησαν : –

DSCF3237

Πιερικός

Προπονητής : Μιχάλης Ζιώγας

1. Ραφαήλ Σοϊλεμέζογλου (Τ) από ΠΑΟΚ Κ20 (δαν)
2. Πέτρος Μπαϊμάκης (Τ) από Άρη
3. Ηλίας Σαραηλίδης (Τ)
4. Νίκος Μπαρούτας (Α) από Τύρναβο
5. Κώστας Νταντίνης (Α) από Θερμαϊκό Κορινού
6. Στέφανος Κραγιόπουλος (Α) από Ηρακλή Αμπελοκήπων
7. Βασίλης Μάρκο (Α) από ΑΕΛ Κ19
8. Νίκος Τριανταφυλλίδης (Α) από Εθνικό Αγιονερίου
9. Σπύρος Κολομπάκης (Α) από ΑΟ Λεβάντε
10. Γιώργος Γαλανόπουλος (Α)
11. Λάζαρος Γελαδάρης (Α) από Πύδνα Κίτρους
12. Νίκος Λούγκος (Μ) από Τύρναβο
13. Βαγγέλης Λαζόπουλος (Μ) από Βέροια Κ20
14. Σίμος Παπαδόπουλος (Μ)
15. Ανατόλης Συμεωνίδης (Μ) από Αιγινιακό
16. Σάββας Παναγιωτίδης (Μ) από Βατανιακό
17. Βασίλης Τριανταφύλλου (Μ)
18. Κώστας Μυσιούδης (Μ)
19. Κώστας Καραμανώλας (Μ)
20. Ανέστης Μιχαηλίδης (Ε) από Αχιλλέα Νεοκαισάρειας
21. Ραφαήλ Παρδάλης (Ε)
22. Φράνκο Κοκονόζι (Ε) από Ατρόμητο Κατερίνης
23. Εμμανουήλ Καραμανώλας (Ε)
24. Ρένο Σταύρε (Ε) από ΑΕΠ Κατερίνης

Αποχώρησαν : Χρήστος Καράμπελας (Διαγόρας Σεβαστής), Σωτήρης Τάχος (Διαγόρας Σεβαστής), Ραφαήλ Γούτσιος (Διαγόρας Σεβαστής), Θεόδωρος Παπουτσογιαννόπουλος(Αιγινιακός), Απόστολος Τσιώλης (ΑΟ Λουτράκι), Θωμάς Γιαμαλίδης (ΠΑΕΕΚ Κερύνειας), Γιώργος Αποστολίδης (ΑΕ Ερμιονίδας), Αλέξανδρος Γκεβρέκης, Ανέστης Παναγιωτίδης (Δόξα Μεγαλόπολης), Δημήτρης Κωνσταντίνου (ΑΣ Ρόδου), Βαγγέλης Δαδάκος (Αχιλλέας Νεοκαισάρειας), Δημήτρης Παπατολίκας (Πύδνα Κίτρους), Γιώργος Σεμιτσίδης (ΜΕΑΠ Π.Χ. Νήσου Κύπρος), Γιάννης Φιρινίδης (Απόλλων Λάρισας), Βαγγέλης Ανδρέου (Απόλλων Λάρισας), Νίκος Ιορδανίδης (Απόλλων Λάρισας), Θεόφιλος Κουρούπης (ΑΣ Ρόδου), Κώστας Κώτσιας (ΑΠΕ Λαγκαδά), Βασίλης Χατζηδίμπας (επισ. ΠΑΟΚ Κ20), Δημήτρης Δημηνάς (Αχιλλέας Νεοκαισάρειας), Ιλίας Μάρκου, Όλιβερ Πέεφ (Ιωνικός), Νίκος Τροΐρης, Βασίλης Τσεβάς (Τριγλία Ραφήνας), Χαράλαμπος Γεωργίου (Απόλλων Λάρισας), Αλέξανδρος Κατσιαμήτας (Πύδνα Κίτρους)

2cda3ad0d659a3151ec29e9e46aff09d_DSC_0044

Ρήγας Φεραίος

Προπονητής : Λάκης Μπακάλης

1. Βασίλης Τσουμπέκος (Τ)
2. Απόστολος Κεφαλάς (Τ)
3. Τάσος Παπαγιάννης (Τ) από Τύρναβο
4. Χρήστος Σπαθής (Α)
5. Νίκος Βουραζέρης (Α)
6. Σπύρος Γκάγκας (Α)
7. Δημήτρης Χατζαθανασίου (Α)
8. Θανάσης Μπόρας (Α) από Πύρασο
9. Χάρης Ράπτης (Α) από ΑΣ Σαρακηνός
10. Χρήστος Λάμπρου (Α)
11. Δημήτρης Κουσκουρίδας (Α) προωθ. από Ακαδημία
12. Κώστασς Γουτούλης (Α)
13. Γιώργος Χατζής (Μ)
14. Στέργιος Μπακάλης (Μ)
15. Γιώργος Αλεξίου (Μ)
16. Χρήστος Δημητρίου (Μ) από Πανιώνιο Νέας Ιωνίας
17. Κέβιν Χίσα (Μ)
18. Ηλίας Γκίκα (Μ)
19. Κώστας Κιπτίου (Μ) από Νίκη Βόλου
20. Θανάσης Καναβός (Μ)
21. Κώστας Γεωργατζής (Μ)
22. Αντώνης Αραμπατζής (Μ) προωθ. από Ακαδημία
23. Θεόδωρος Μπομπότης (Μ) προωθ. από Ακαδημία
24. Γιάννης Ζαχαράκης (Ε) από Αχιλλέα Νεοκαισάρειας
25. Αντώνης Τζοβάρας (Ε) ΑΕ 2002
26. Δημήτρης Σέττος (Ε)
27. Τάσος Τσελέπης (Ε) Ηρακλής Βόλου

Αποχώρησαν : Βαλάντης Τριανταφύλλου (Κοιλάς Κοιλάδας), Παναγιώτης Αποστολίδης, Γιάννης Μουσαμπελίου, Δημήτρης Ρίκος, Αποστόλης Σφάκας (Πύρασος), Γιώργος Τσίπη (SV Μέρσεμπουργκ 99), Δημήτρης Γάρος (Διαγόρας Στεφανοβίκειου), Κώστας Ζενούνι (Νίκη Βόλου),Γιάννης Κορέτας (Νίκη Βόλου), Μανώλης Πάσχος,

DSC_0038-1

Τηλυκράτης Λευκάδας

Προπονητής : Ανδρέας Παντζιαράς

1. Θανάσης Γκιμούσης (Τ) από Κρόνο Αθηνών
2. Γιώργος Καραγκούνης (Τ) από ΑΕ Καραϊσκάκης
3. Τάσος Βρεττός (Α)
4. Κώστας Ιασωνίδης (Α)
5. Σπύρος Καταγής (Α)
6. Λεντιόν Μπαλί (Α) από Πανλευκάδιο
7. Διονύσης Μπουρδούβαλης (Α)
8. Τζούλιο Μπρέγκου (Α) από ΑΟ Αγίου Πέτρου
9. Θεόδωρος Παπακωνσταντής (Α)
10. Γιάννης Πολυχρονάκης (Α) από Θεσπρωτό
11. Γιάννης Κοντογιάννης (Μ) από Παναιτωλικό Κ20 (δαν)
12. Γιώργος Ορφανός (Μ)
13. Θανάσης Ρεκάτσινας (Μ) από ΑΟ Καρυάς
14. Ιβάιλο Τοντόροφ (Μ) από Καμπανιακό
15. Ανδρέας Κτενάς (Μ)
16. Στέφανος Βασιλείου (Μ) από Αχέρων Καναλακίου
17. Σταύρος Καλογέρης (Μ)
18. Μανώλης Κούσης (Μ) από Πανλευκάδιο
19. Ρομέο Τσελάι (Μ) από Πανλευκάδιο
20. Γιάννης Γεωργάκης (Ε)
21. Παύλος Μακρυγιάννης (Ε)
22. Θεόδωρος Περιστέρης (Ε)
23. Φώτης Σιδέρης (Ε)

Αποχώρησαν : Δημήτρης Πολίτης (ΑΟ Αγίου Πέτρου), Μάκης Γεωργάκης (ΑΟ Αγίου Πέτρου), Χρήστος Σιαμνέλος (ΑΕ Πρέβεζας), Γιώργος Βενέτης (ΑΟ Καρυάς), ΔημήτρηςΠαπαδόπουλος (ΑΟ Καρυάς), Γιώργος Καταγής (Εθνικός Φιλιππιάδας), Κώστας Δημουλιάς(Πανλευκάδιος), Φάνης Θειακός (Οδυσσέας Νυδρίου), Λάμπρος Καταγής (ΑΟ Αγίου Πέτρου)

πηγή: sportsup.gr

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ