Αναγέννηση Άρτας – ΠΑΣ Πρέβεζα 0-1: Ο Κωσταμένας έδωσε τη φιλική νίκη

Ο ΠΑΣ Πρέβεζα κατάφερε να πάρει τη νίκη με 1-0 σε φιλική αναμέτρηση απέναντι στην Αναγέννηση Άρτας, με τους φιλοξενούμενους να ανοίγουν το σκορ χάρη σε γκολ του Κωσταμένα στο 35ο λεπτό.

Την νίκη σε φιλικό παιχνίδι στην Άρτα  κατάφερε να πάρει ο ΠΑΣ Πρέβεζα απέναντι στην Αναγέννηση.

Η ομάδα του Αγγελου Μπέκα επικράτησε 1-0 χάρη σε γκολ του του Κωσταμένα στο 35ο λεπτό.

Διαιτητής: Κουτσιαύτης

Βοηθοί: Σιατής – Αλευρή

Αναγέννηση Άρτας (Τάσος Νταλάκας): Πατσιούρας, Μπόκος, Φωλίνας, Παπαρούνης, Καραγιαννίδης, Κόλλινς, Παπακίτσος Α., Χούσος, Σιδηρόπουλος, Σκανδάλης, Μπότσαρης.

Έπαιξαν και οι:  Κραμπής, Σχισμένος, Χεμπέγια, Παπακίτσος Δ., Γκολάκου, Ροβίνας, Καλούδης.

ΠΑΣ Πρέβεζα (Άγγελος Μπέκας): Καραπιπέρης, Βασιλείου, Βραχνός, Κώστας, Ορφανός, Κωσταμένας, Σίλβα, Μαγκανάκης, Φερεντίνος, Σακκάς, Ντοματάς.

Έπαιξαν και οι: Κιόσγια, Λεόπουλος, Ιgor, Μερτζάνι, Φυσέκης, Τσούνης, Στεμπάρι, Κονάκης, Λίτος, Τσάτσος, Τζαφέρης.