Βαριά ήττα για Οδυσσέα Νυδριού, έχασε με 2-5 από τον Θρίαμβο Λούρου

Μεγάλη νίκη πέτυχε σήμερα ο Θρίαμβος Λούρου στο Νυδρί, αφού κατάφερε να ανατρέψει το εις βάρος του σκορ 2-1 και να πετύχει μία σπουδαία νίκη με βαθμολογική σημασία.

Με την πρώτη καλή ευκαιρία ο Μονόλιθος στο 32′ έκανε το 1-0 για τους γηπεδούχους, και στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου ο Θρίαμβος Λούρου ισοφάρισε με πέναλτι του Νταλάκα.

Στο 69΄ ο Χατζής με σουτ έκανε το 2-1 για τον Οδυσσέα Νυδριού, και ο Χαλάστρας στο 77΄ ισοφάρισε για το Θρίαμβο Λούρου.

Στο 84΄ ο Σιδέρης έκανε το 2-3, και ο Τζαφέρης με δυο προσωπικά γκολ στο 89΄ και στο 91΄ διαμόρφωσε το τελικό 2-5.

Διαιτητής: Χουλιαράς

Βοηθοί: Καούρης-Σίσκας

Οδυσσέας Νυδριού (Αλέξανδρος Βλασσόπουλος): Σκιαδάς, Μανωλίτσης, Μακρυμανώλης, Γεωργάκης, Καταγής (67′ Ζάτσε), Σάντας, Βουλγαρίδης (60′ Χατζής), Κτενάς, Μουρεχίδης, Μονόλιθος (77′ Ζουριδάκης), Σταύρου.

Θρίαμβος Λούρου (Θωμάς Βασιλειάδης): Βαρελής, Παππάς, Μαργέτης, Μπάκας, Γόγολος (56′ Δήμας) , Γκολάκου, Ντόντης, Σίδερης, Νταλάκας (85′ Τζαφέρης), Κολιός (90′ Καρπούζος), Ζάκκας (76′ Χαλάστρας).