Εύκολο απόγευμα για τον ΠΑΣ Θύελλα 2015 0-4 την Θύελλα Σινώπης

Άνετη επικράτηση για τους επίδοξους πρωταθλητές αφού η διαφορά δυναμικότητας μεταξύ των δύο ομάδων ήταν εμφανής.

Εύκολο απόγευμα για την πρωτοπόρο του πρωταθλήματος Α’ κατηγορίας ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας που νίκησε 4-0 την Θύελλα Σινώπης στο γήπεδο Ζαλόγγου.

Ο ΠΑΣ Θύελλα 2015 προηγήθηκε μόλις στο 3′ με τον…συνήθη ύποπτο Αποστόλη Τσιούνη με  0-1.

Ο Μπαρλαγιάννης με δυο προσωπικά γκολ στο 25΄ και στο 30΄  έγραψε  το 0-3  που ήταν και το σκορ ημιχρόνου.

Στο Β’ ημίχρονο οι νικητές έριξαν στροφές και στο 73′ ο Τσιούνης με πέναλτι έκλεισε το σκορ σε 4-0.

Διαιτητής: Κατσαμπίρης

Βοηθοί: Πάτσης-Παππάς

Θύελλα Σινώπης: Παπαδόπουλος Ι., Καρίπογλου, Αηδώνης, Ουζούνογλου, Παπαδόπουλος Γ., Βαλάρης (82΄ Σαρηγιαννίδης), Παναγιωτίδης, Λέζος, Σαλμάς (85΄Βασιλειάδης ), Τουμανίδης, Σταύρακας (77΄  Μπουζούκης).

ΠΑΣ Θύελλα 2015 (Ηρακλής Στασινός): Στασινός, Κοσυφαρίνης (46΄ Κουτρουλός), Βασιλάρης, Κοκώνης (46΄ Καπότης), Αποστολάκης, Ζοτάι, Τσιούνης, Χρηστογιάννης, Μπαρλαγιάννης (75΄ Δριβάκος) , Καβαλλάρης, Γουρούνας (65΄ Φουρλής).