Αρχική ΝΕΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ο Πάνος στο Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΟ Σελλάνων

0

Δείτε ποιοι σφυρίζουν τους αγώνες της 1ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας και τις ώρες που έχουν προγραμματιστεί οι αναμετρήσεις.

Κύπελλο Ελλάδας – 1η φάση
Κυριακή 26/8 – 17:00

Απόλλων Παραλιμνίου-Θράκη Φερών
Διαιτητής: Δημητριάδης (Χαλκιδικής), Βοηθοί: Χρυσαϊδης, Σκούτας (Χαλκιδικής)
ΑΟ Ξάνθης-Άρης Αβάτου
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης), Βοηθοί: Δημητριάδης, Καραγιάννης (Θράκης)
Ερμής Αμυνταίου-ΑΕ Καλαμπακίου
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης), Βοηθοί: Βογδόπουλος, Εμμανουήλ (Κοζάνης)
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-ΑΟ Καρδίας
Διαιτητής: Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), Βοηθοί: Παστιάδης, Οικονομίδης (Δράμας)
Αναγέννηση Πλαγιάς-Ηρακλής Πολύκαρπης
Διαιτητής: Μαρόπουλος (Μακεδονίας), Βοηθοί: Κουφός, Ανδρέου (Μακεδονίας)
Καβάλα-ΑΣ Γιαννιτσά
Διαιτητής: Στόλης (Σερρών), Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Ραβίκαλης (Δράμας)
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕ Μεσολογγίου
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας), Βοηθοί: Αναστασίου, Σακκάς (Θεσσαλίας)
Μακεδονικός Φούφας-Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Πέλλας), Βοηθοί: Δεμερτζής, Ταγκαλίδης (Πέλλας)
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΟ Σελλάνων
Διαιτητής: Πάνος (Ηπείρου), Βοηθοί: Αντωνίου, Τσαντάς (Ηπείρου)
Αστέρας Ιτέας-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Λαθύρης (Φθιώτιδας), Βοηθοί: Δόσκορης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)
Παλληξουριακός-ΑΕ Ξηροβουνίου (15:30)
Διαιτητής: Τζαγκαράκης (Αχαϊας), Βοηθοί: Ανδριανός, Σωτηρόπουλος (Αχαϊας)
Διαγόρας Βραχνέικων-Αιολικός (Κυριακή 2/9-16:30)
Διαιτητής: Ρούσσος (Κορινθίας), Βοηθοί: Αντωνόπουλος, Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας)
Ερμιονίδα-Δάφνη Δαφνώνα (16:30)
Διαιτητής: Λιάρος (Λακωνίας), Βοηθοί: Καφετζόπουλος, Ροζάκης (Λακωνίας)
Θύελλα Καμαρίου-Κηφισιά (14:30)
Διαιτητής: Φίτσας (Δυτ. Αττικής), Βοηθοί: Καντανολέων, Παύλος (Δυτ. Αττικής)
Κόρινθος 2006-Καλαμάτα
Διαιτητής: Στάμος (Αθηνών), Βοηθοί: Σταυρόγλου, Μ. Στάμος (Αθηνών)
Κιθαιρών Καπαρελίου-Πανσαμιακός (Κυριακή 2/9-17:00)
Διαιτητής: Πόγκας (Εύβοιας), Βοηθοί: Δάλλας, Κελεπούρης (Εύβοιας)
Αντίμαχος-Θύελλα Ραφήνας (18:00)
Διαιτητής: Παρχαρίδης (Δράμας), Βοηθοί: Τσολακίδης, Μητράκος (Αθηνών)
Ηρακλής Ελευσίνας-ΟΦ Ιεράπετρας
Διαιτητής: Μπαλαχούτης (Πειραιά), Βοηθοί: Κοτζαμανίδης, Γαρούφος (Πειραιά)
Εθνικός-ΑΟ Παλαιόχωρας
Διαιτητής: Καλογερόπουλος (Αθηνών), Βοηθοί: Βιτσεντζάτος, Γκούβας (Ανατ. Αττικής)
Χαλκίδα-Επισκοπή (16:00)
Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας), Βοηθοί: Σοφός, Παπαδημητρόπολος (Βοιωτίας)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ