Αρχική ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ

Ο πίνακας των σκόρερ του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής

0

Σταθερά στην κορυφή του πίνακα των σκόρερ του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής με 10 τέρματα βρίσκεται ο Γιώργος Γραμματικόπουλος του Ναυπακτιακού Αστέρα.

Αναλυτικά οι σκόρερ του 3ου ομίλου:

10 ΓΚΟΛ: Γραμματικόπουλος (Ναυπακτιακός Αστέρας).

9 ΓΚΟΛ: Μαυροματίδης (Μακεδονικός Φούφα)

7 ΓΚΟΛ: Χαρτσιάς (Κρόνος Αργυράδων), Μπλέτσας (Θρίαμβος Σερβιανών).

6 ΓΚΟΛ: Τσεβανέδης, Τσόφλιος (Λευκίμμη).

5 ΓΚΟΛ: Χάιτας, Τοπάλης (Μακεδονικός Φούφα), Κυπτίου (Λευκίμμη).

4 ΓΚΟΛ: Τσακνάκης (Μακεδονικός Σιάτιστας), Μήνος, Μηλιάτης (Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας), Γκόλιας (Θεσπρωτός), Τσουμάνης, Νούγιας (Σούλι Παραμυθιάς), Ζδράβος (Αχέρων Καναλακίου), Γεωργούσης (Τηλυκράτης Λευκάδας).

3 ΓΚΟΛ: Καλογιαννίδης (Μακεδονικός Φούφα), Αποστολίδης, Νικολόπουλος (Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας), Παρχαρίδης, Ντόκος (Σούλι Παραμυθιάς), Βαρούχας, Γαστεράτος (Λευκίμμη), Σπαχίου (Κρόνος Αργυράδων), Φούντζουλας, Γώγος (Θεσπρωτός).

2 ΓΚΟΛ: Ταφαρλής, Τσικόπουλος, Μαλούτας, Μπούρτζος, Μούστα (Μακεδονικός Σιάτιστας), Φουρλατάρας (Γρεβενά Αεράτα), Χασάι, Σαλβαρίνας (Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας), Ματούλας (Μακεδονικός Φούφα), Βασιλείου, Νικολάου, Πάνος, Ελέζι, Γούλας (Αχέρων Καναλακίου), Γεωργάκης, Κολοβός, Βασίλας, Ιασωνίδης, Γ. Καταγής (Τηλυκράτης Λευκάδας), Λίμα (Λευκίμμη), Λαγός, Θεοχάρης, Γκασούκας, Κωστής, Σαμπανέι, Γιαννόπουλος (Ναυπακτιακός Αστέρας), Μουζακίτης, Κάνεφ (Κρόνος Αργυράδων), Μπουκουβάλας (Σούλι Παραμυθιάς), Τσιαφίτσας, Τσουμάνης, Κωσταμένης (Θρίαμβος Σερβιανών).

1 ΓΚΟΛ: Παπαγαθονίκου, Μπατσής, Νοδούλης (Μακεδονικός Σιάτιστας), Μπαλογιάννης, Περιστέρης, Φέτσης, Τόσκα, Πριόνας (Τηλυκράτης Λευκάδας), Παπαδόπουλος, Λαδάς, Αντωνιάδης, Σιαραφέρας (Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας), Μιχάλης, Κούσης, Βασιλειάδης, Μήλιος, Τσαγκαλίδης, Αναστασίου (Αχέρων Καναλακίου), Ευαγγέλου, Νικολακόπουλος, Κονίδας (Ναυπακτιακός Αστέρας), Τζουβάρας, Τουλουμενίδης, Ρουγκάτσος, Τακίδης (Μακεδονικός Φούφα), Τάκας, Βασιλόπουλος (Γρεβενά Αεράτα), Σελμανάι, Κιοσσές, Βασιλάκης, Μητσόπουλος, Παπαδόπουλος (Λευκίμμη), Βλάσσης, Κοιλιάρας, Ντερτιλής (Κρόνος Αργυράδων), Μπίκας, Πέντσας, Αμαντού, Κωνσταντίνου (Θεσπρωτός), Κωστάκης, Μουτσκάι, Νάτσιος, Μώκος, Λύγκας (Σούλι Παραμυθιάς), Πάκος, Βραχνός, Πολυχρόνης, Ριστάνης (Θρίαμβος Σερβιανών).

πηγή: arenafm.gr

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ