Πέρασε από το Θεσπρωτικό ο Οδυσσέας Νυδριού (0-3)

Για την 7η αγωνιστική της Α΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ο Οδυσσέας Νυδριού επικράτησε με 3-0 του Κεραυνού Θεσπρωτικού στο «Κατερίνα Θάνου».

Η ομάδα του Χρήστου Βάννα, σημειώνοντας όλα της τα γκολ στο πρώτο ημίχρονο, επικράτησε με 3-0 του Κεραυνού Θεσπρωτικού.

Στο 13΄ ο Χατζής με κεφαλιά έστειλε την μπάλα στο δοκάρι του Μπακοχρήστου.

Ο Οδυσσέας Νυδριού πήρε το προβάδισμα από το 24ο λεπτό με γκολ του Χατζή με πέναλτι.

Στο 46΄ οι φιλοξενούμενοι απέκτησαν «αέρα» δυο τερμάτων χάρη σε γκολ του Σταύρου με πλασέ.

Στο 43΄ ο Χατζής με το δεύτερο προσωπικό του γκολ στον αγώνα διαμόρφωσε το τελικό 0-3.

Διαιτητής: Κατσαμπίρης

Βοηθοί: Νάστος-Λαϊνάς

Κεραυνός Θεσπρωτικού (Αντώνης Κολιός): Μπακοχρήστος Ε., Μπακοχρήστος Θ., Σάκκος, Ντάφλος, Αθανασόπουλος, Σιώρος, Παφίλας (73΄ Κάτσενος), Ναστούλης (46΄ Τσώλας), Τζαφέρης, Πανούσης, Δημολίτσας (63΄ Αλεξίου).

Οδυσσέας Νυδριού (Χρήστος Βάννας): Καταγής Γ., Γαζής, Βουλγαρίδης (74΄ Βερύκιος), Καταγής Λ., Μοουρεχίδης (80΄ Καββαδάς), Βάννας, Φερεντίνος (78΄ λ.τρ. Ζουριδάκης), Θειακός, Ζάτσε, Χατζής (82΄ Τσακνής), Σταύρου.