Αρχική ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ

Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής 2018-2019

0

Την Τετάρτη 12 Σεπτεμβρίου 2018 πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα που διεξάγονται τα Δ.Σ. της ΕΠΟ στο Γουδί η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας παρουσία εκπροσώπων των ομάδων και μελών του Δ.Σ. της ΕΠΟ.

photo: intime.gr

Η πρώτη σέντρα για το νέο πρωτάθλημα θα πραγματοποιηθεί στις 30 Σεπτεμβρίου με ώρα έναρξης στις 16:00, ενώ η τελευταία αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 14 Απριλίου επίσης στις 16:00.

Ακόμα έχει αποφασιστεί στις 10 Μαρτίου να υπάρχει ρεπό για όλες τις ομάδες.

Όλες οι αγωνιστικές θα γίνουν Κυριακή με εξαίρεση την 5η η οποία έχει προγραμματιστεί για το Σάββατο στις 27 Οκτωβρίου, λόγω της 28ης Οκτωβρίου.

Δείτε όλο το πρόγραμμα αναλυτικά

1η (30/9) – 14η αγωνιστική (13/1)

Μακεδονικός Φούφα – Τηλυκράτης Λευκάδας

Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων

ΑΟ Φλωριάδας – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβιανών

Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθιάς

Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός

Ρεπό η ΑΕ Λευκίμμης

2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα

Τηλυκράτης Λευκάδας – Θεσπρωτός

Κρόνος Αργυράδων – Αχέρων Καναλακίου

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Γρεβενά Αεράτα

Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Σιάτιστας

Σούλι Παραμυθιάς – Ναυπακτιακός

Ρεπό ο ΑΟ Φλωριάδας

3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός

ΑΟ Φλωριάδας – ΑΕ Λευκίμμης

Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης Λευκάδας

Μακεδονικός Σιάτιστας – Κρόνος Αργυράδων

Ναυπακτιακός – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Σούλι Παραμυθιάς – Θρίαμβος Σερβιανών

Ρεπό τα Γρεβενά Αεράτα

4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

ΑΟ Φλωριάδας – Μακεδονικός Φούφας

Θεσπρωτός  – Αχέρων Καναλακίου

ΑΕ Λευκίμμης – Γρεβενά Αεράτα

Τηλυκράτης Λευκάδας – Μακεδονικός Σιάτιστας

Κρόνος Αργυράδων – Σούλι Παραμυθιάς

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θρίαμβος Σερβιανών

Ρεπό ο Ναυπακτιακός

5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

Μακεδονικός Φούφα – Αχέρων Καναλακίου

Γρεβενά Αεράτα  – ΑΟ Φλωριάδας

Μακεδονικός Σιάτιστας – Θεσπρωτός

Ναυπακτιακός – ΑΕ Λευκίμμης

Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης Λευκάδας

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Κρόνος Αργυράδων

Ρεπό ο Θρίαμβος Σερβιανών

6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα

Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας

ΑΟ Φλωριάδας – Ναυπακτιακός

Θεσπρωτός  – Σούλι Παραμυθιάς

ΑΕ Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβιανών

Ρεπό ο Κρόνος Αργυράδων

7η (11/11)– 20ή αγωνιστική (24/2)

Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Σιάτιστας

Ναυπακτιακός – Γρεβενά Αεράτα

Σούλι Παραμυθιάς  – Αχέρων Καναλακίου

Θρίαμβος Σερβιανών  – ΑΟ Φλωριάδας

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θεσπρωτός

Κρόνος Αργυράδων – ΑΕ Λευκίμμης

Ρεπό ο Τηλυκράτης Λευκάδας

8η (18/11) – 21η  αγωνιστική (3/3)

Ναυπακτιακός – Μακεδονικός Φούφα

Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς

Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβιανών

Αχέρων Καναλακίου – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

ΑΟ Φλωριάδας – Κρόνος Αργυράδων

Ρεπό ο Θεσπρωτός

9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθιάς

Θρίαμβος Σερβιανών – Ναυπακτιακός

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Μακεδονικός Σιάτιστας

Κρόνος Αργυράδων – Γρεβενά Αεράτα

Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΟ Φλωριάδας

Θεσπρωτός – ΑΕ Λευκίμμης

Ρεπό ο Αχέρων Καναλακίου

 

10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Φούφα

Σούλι Παραμυθιάς – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Ναυπακτιακός – Κρόνος Αργυράδων

Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης Λευκάδας

Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης

ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός

Ρεπό ο Μακεδονικός Σιάτιστας

 

11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

Μακεδονικός Φούφα – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Κρόνος Αργυράδων – Θρίαμβος Σερβιανών

Τηλυκράτης Λευκάδας – Ναυπακτιακός

ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Σιάτιστας

Θεσπρωτός – Γρεβενά Αεράτα

Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Φλωριάδας

Ρεπό το Σούλι Παραμυθιάς

 

12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφα

Θρίαμβος Σερβιανών – Τηλυκράτης Λευκάδας

Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης

Ναυπακτιακός – Θεσπρωτός

Μακεδονικός Σιάτιστας – ΑΟ Φλωριάδας

Γρεβενά Αεράτα – Αχέρων Καναλακίου

Ρεπό ο Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

 

13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

Τηλυκράτης Λευκάδας – Κρόνος Αργυράδων

ΑΕ Λευκίμμης – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Θεσπρωτός – Θρίαμβος Σερβιανών

ΑΟ Φλωριάδας – Σούλι Παραμυθιάς

Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός

Μακεδονικός Σιάτιστας – Γρεβενά Αεράτα

Ρεπό ο Μακεδονικός Φούφα

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ