Αρχική ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ

Γ΄ Εθνική: Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου

0

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ε.Π.Ο. η κλήρωση του πρωταθλήματος στη Γ΄ Εθνική.  

Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος έχει οριστεί για την 1 Οκτωβρίου και το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η αγωνιστική

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αστέρας Παραποτάμου

Πανλευκάδιος – Σκουφάς Κομποτίου

Καστοριά – Ερμής Αμυνταίου

Μακεδονικός Φούφα – Νέος Αμφίλοχος

Δόξα Κρανούλας – Τηλυκράτης

ΑΕ Λευκίμμης – Θεσπρωτός

Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας

2η αγωνιστική

Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕΠ Καραγιαννίων

Αστέρας Παραποτάμου – Πανλευκάδιος

Σκουφάς Κομποτίου – Μακεδονικός Φούφα

Ερμής Αμυνταίου – Δόξα Κρανούλας

Νέος Αμφίλοχος – ΑΕ Λευκίμμης

Τηλυκράτης – Θεσπρωτός

Ρεπό: Καστοριά

3η αγωνιστική

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Πανλευκάδιος

Καστοριά – Εθνικός Φιλιππιάδας

Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Παραποτάμου

ΑΕ Λευκίμμης – Σκουφάς Κομποτίου

Θεσπρωτός – Ερμής Αμυνταίου

Τηλυκράτης – Νέος Αμφίλοχος

Ρεπό: Δόξα Κρανούλας

4η αγωνιστική

Καστοριά – ΑΕΠ Καραγιαννίων

Πανλευκάδιος – Μακεδονικός Φούφα

Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Κρανούλας

Αστέρας Παραποτάμου – ΑΕ Λευκίμμης

Σκουφάς Κομποτίου – Τηλυκράτης

Ερμής Αμυνταίου – Νέος Αμφίλοχος

Ρεπό: Θεσπρωτός

5η αγωνιστική

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Μακεδονικός Φούφα

Δόξα Κρανούλας – Καστοριά

ΑΕ Λευκίμμης – Πανλευκάδιος

Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας

Τηλυκράτης – Αστέρας Παραποτάμου

Ερμής Αμυνταίου – Σκουφάς Κομποτίου

Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος

6η αγωνιστική

Δόξα Κρανούλας – ΑΕΠ Καραγιαννίων

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης

Καστοριά – Θεσπρωτός

Πανλευκάδιος – Τηλυκράτης

Εθνικός Φιλιππιάδας – Νέος Αμφίλοχος

Αστέρας Παραποτάμου – Ερμής Αμυνταίου

Ρεπό: Σκουφάς Κομποτίου

7η αγωνιστική

ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Λευκίμμης

Θεσπρωτός – Δόξα Κρανούλας

Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφα

Νέος Αμφίλοχος – Καστοριά

Ερμής Αμυνταίου – Πανλευκάδιος

Σκουφάς Κομποτίου – Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρεπό: Αστέρας Παραποτάμου

8η αγωνιστική

Θεσπρωτός – ΑΕΠ Καραγιαννίων

ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης

Δόξα Κρανούλας – Νέος Αμφίλοχος

Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου

Καστοριά – Σκουφάς Κομποτίου

Εθνικός Φιλιππιάδας – Αστέρας Παραποτάμου

Ρεπό: Πανλευκάδιος

9η αγωνιστική

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Τηλυκράτης

Νέος Αμφίλοχος – Θεσπρωτός

Ερμής Αμυνταίου – ΑΕ Λευκίμμης

Σκουφάς Κομποτίου – Δόξα Κρανούλας

Αστέρας Παραποτάμου – Καστοριά

Πανλευκάδιος – Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

10η αγωνιστική

Νέος Αμφίλοχος – ΑΕΠ Καραγιαννίων

Τηλυκράτης – Ερμής Αμυνταίου

Θεσπρωτός – Σκουφάς Κομποτίου

Δόξα Κρανούλας – Αστέρας Παραποτάμου

Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Φιλιππιάδας

Καστοριά – Πανλευκάδιος

Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

11η αγωνιστική

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ερμής Αμυνταίου

Σκουφάς Κομποτίου – Νέος Αμφίλοχος

Αστέρας Παραποτάμου – Θεσπρωτός

Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕ Λευκίμμης

Πανλευκάδιος – Δόξα Κρανούλας

Μακεδονικός Φούφα – Καστοριά

Ρεπό: Τηλυκράτης

12η αγωνιστική

Σκουφάς Κομποτίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων

Νέος Αμφίλοχος – Αστέρας Παραποτάμου

Τηλυκράτης – Εθνικός Φιλιππιάδας

Θεσπρωτός – Πανλευκάδιος

ΑΕ Λευκίμμης – Καστοριά

Δόξα Κρανούλας – Μακεδονικός Φούφα

Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

13η αγωνιστική

Αστέρας Παραποτάμου – Σκουφάς Κομποτίου

Εθνικός Φιλιππιάδας – Ερμής Αμυνταίου

Πανλευκάδιος – Νέος Αμφίλοχος

Καστοριά – Τηλυκράτης

Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός

ΑΕ Λευκίμμης – Δόξα Κρανούλας

Ρεπό: ΑΕΠ Καραγιαννίων

liganews.gr

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ