Άνετη νίκη του Οδυσσέα Νυδριού, κέρδισε 4-1 τον ΑΟ Μύτικα

Υπόθεση ενός ημιχρόνου ήταν η αναμέτρηση της 15ης αγωνιστικής, ανάμεσα στον Οδυσσέα Νυδριού και τον Μύτικα, αφού ένα χατ-τρικ του Γαζή Σάββα, ήταν αρκετό για να χαρίσει τους τρεις εύκολους πόντους στην ομάδα του.

Με το καλημέρα στην αναμέτρηση ο Γαζής Σάββας έκανε το 1-0, για να έρθει ο Καρασαββίδης στο 25΄ λεπτό να ισοφαρίσει προς στιγμήν, καθώς ο Γαζής Σάββας με άλλα δύο τέρματα που πέτυχε πριν το πρώτο 45΄ λεπτο ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 3-1.

Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι που είχαν και κόντρα άνεμο που δυσκόλευε της προσπάθειές τους, σημείωσαν και άλλο ένα τέρμα στο 85΄ λεπτό, με τον Γαζή Ιωάννη αυτή τη φορά, να βάζει την υπογραφή του στην αναμέτρηση.

Οδυσσέας Νυδριού(Χ.Βάννας): Πέτκοφ, Κονιδάρης, Κυριακίδης(33΄ Κομινάτος), Κοντογιάννης, Ταξιαρχιώτης, Γαζής Ι., Χρυσοβιτσάνος(76΄ Βερύκιος), Μπελεγρίνος Αν., Μπελεγρίνος Φ.(Σταμούλης), Γαζής Σαβ.

ΑΟ Μύτικας: Ντίτσος, Νίτσας, Λέλοβας, Χρήστου, Ζαρκαντώνης, Μύτικας Σ., Γερασίμου, Μυφταράϊ, Μύτικας Γ., Καρασαββίδης, Κατσάνος(63΄ Ριστάνης)