Αρχική ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ

Το πρόγραμμα του δευτέρου ομίλου της Γ’ Εθνικής

0

1η αγωνιστική 16η

Απόλλων Λάρισας – Πύδνα Κίτρους

Εθνικός Φιλιππιάδας – Νίκη Βόλου

Αμβρακία Κωστακιών – Τηλυκράτης

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Διαγόρας Σεβαστής

Πιερικός – Ενωση Απολλωνίου Ιστιαίας

Ρήγας Φεραίος – ΑΕ Καραϊσκάκης

Ολυμπιακός Βόλου – Αστέρας Πετριτή

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Θεσπρωτός

 

2η αγωνιστική 17η

Εθνικός Φιλιππιάδας – Απόλλων Λάρισας

Πύδνα Κίτρους – Αμβρακία Κωστακιών

Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Τηλυκράτης – Πιερικός

Διαγόρας Σεβαστής – Ρήγας Φεραίος

Ενωση Απολλωνίου Ιστιαίας – Ολυμπιακός Βόλου

ΑΕ Καραϊσκάκης – Θεσπρωτός

Αστέρας Πετριτή – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου

 

3η αγωνιστική 18η

Απόλλων Λάρισας – Αμβρακία Κωστακιών

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Εθνικός Φιλιππιάδας

Πιερικός – Πύδνα Κίτρους

Ρήγας Φεραίος – Νίκη Βόλου

Ολυμπιακός Βόλου – Τηλυκράτης

Θεσπρωτός – Διαγόρας Σεβαστής

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου –  Ενωση Απολλωνίου Ιστιαίας

ΑΕ Καραϊσκάκης – Αστέρας Πετριτή

 

4η αγωνιστική 19η

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Απόλλων Λάρισας

Αμβρακία Κωστακιών – Πιερικός

Εθνικός Φιλιππιάδας – Ρήγας Φεραίος

Πύδνα Κίτρους – Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός

Τηλυκράτης – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου

Διαγόρας Σεβαστής – Αστέρας Πετριτή

Ενωση Απολλωνίου Ιστιαίας – ΑΕ Καραϊσκάκης

 

5η αγωνιστική 20ή

Απόλλων Λάρισας – Πιερικός

Ρήγας Φεραίος – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Ολυμπιακός Βόλου – Αμβρακία Κωστακιών

Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Πύδνα Κίτρους

Αστέρας Πετριτή – Νίκη Βόλου

ΑΕ Καραϊσκάκης – Τηλυκράτης

Διαγόρας Σεβαστής – Ενωση Απολλωνίου Ιστιαίας

 

6η αγωνιστική 21η

Ρήγας Φεραίος – Απόλλων Λάρισας

Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Θεσπρωτός

Αμβρακία Κωστακιών – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου

Εθνικός Φιλιππιάδας – Αστέρας Πετριτή

Πύδνα Κίτρους – ΑΕ Καραϊσκάκης

Νίκη Βόλου – Ενωση Απολλωνίου Ιστιαίας

Τηλυκράτης – Διαγόρας Σεβαστής

 

7η αγωνιστική 22η

Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Βόλου

Θεσπρωτός – Ρήγας Φεραίος

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Πιερικός

Αστέρας Πετριτή – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΑΕ Καραϊσκάκης – Αμβρακία Κωστακιών

Ενωση Απολλωνίου Ιστιαίας – Εθνικός Φιλιππιάδας

Διαγόρας Σεβαστής – Πύδνα Κίτρους

Νίκη Βόλου – Τηλυκράτης

 

8η αγωνιστική 23η

Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας

Ολυμπιακός Βόλου – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου

Ρήγας Φεραίος – Αστέρας Πετριτή

Πιερικός – ΑΕ Καραϊσκάκης

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ενωση Απολλωνίου Ιστιαίας

Αμβρακία Κωστακιών – Διαγόρας Σεβαστής

Εθνικός Φιλιππιάδας – Τηλυκράτης

Πύδνα Κίτρους – Νίκη Βόλου

 

9η αγωνιστική 24η

Απόλλων Λάρισας – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου

Αστέρας Πετριτή – Θεσπρωτός

ΑΕ Καραϊσκάκης – Ολυμπιακός Βόλου

Ενωση Απολλωνίου Ιστιαίας – Ρήγας Φεραίος

Διαγόρας Σεβαστής – Πιερικός

Τηλυκράτης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Νίκη Βόλου – Αμβρακία Κωστακιών

Πύδνα Κίτρους – Εθνικός Φιλιππιάδας

 

10η αγωνιστική 25η

Αστέρας Πετριτή – Απόλλων Λάρισας

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – ΑΕ Καραϊσκάκης

Θεσπρωτός – Ενωση Απολλωνίου Ιστιαίας

Ολυμπιακός Βόλου – Διαγόρας Σεβαστής

Ρήγας Φεραίος – Τηλυκράτης

Πιερικός – Νίκη Βόλου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πύδνα Κίτρους

Αμβρακία Κωστακιών – Εθνικός Φιλιππιάδας

 

11η αγωνιστική 26η

Απόλλων Λάρισας – ΑΕ Καραϊσκάκης

Ενωση Απολλωνίου Ιστιαίας – Αστέρας Πετριτή

Διαγόρας Σεβαστής – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου

Τηλυκράτης – Θεσπρωτός

Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου

Πύδνα Κίτρους – Ρήγας Φεραίος

Εθνικός Φιλιππιάδας – Πιερικός

Αμβρακία Κωστακιών – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

 

12η αγωνιστική 27η

Ενωση Απολλωνίου Ιστιαίας – Απόλλων Λάρισας

ΑΕ Καραϊσκάκης – Διαγόρας Σεβαστής

Αστέρας Πετριτή – Τηλυκράτης

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Νίκη Βόλου

Θεσπρωτός – Πύδνα Κίτρους

Ολυμπιακός Βόλου – Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρήγας Φεραίος – Αμβρακία Κωστακιών

Πιερικός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

 

13η αγωνιστική 28η

Απόλλων Λάρισας – Διαγόρας Σεβαστής

Τηλυκράτης – Ενωση Απολλωνίου Ιστιαίας

Νίκη Βόλου – ΑΕ Καραϊσκάκης

Πύδνα Κίτρους – Αστέρας Πετριτή

Εθνικός Φιλιππιάδας – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου

Αμβρακία Κωστακιών – Θεσπρωτός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ολυμπιακός Βόλου

Πιερικός – Ρήγας Φεραίος

 

14η αγωνιστική 29η

Τηλυκράτης – Απόλλων Λάρισας

Διαγόρας Σεβαστής – Νίκη Βόλου

Ενωση Απολλωνίου Ιστιαίας – Πύδνα Κίτρους

ΑΕ Καραϊσκάκης – Εθνικός Φιλιππιάδας

Αστέρας Πετριτή – Αμβρακία Κωστακιών

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Θεσπρωτός – Πιερικός

Ολυμπιακός Βόλου – Ρήγας Φεραίος

 

15η αγωνιστική 30ή

Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου

Πύδνα Κίτρους – Τηλυκράτης

Εθνικός Φιλιππιάδας – Διαγόρας Σεβαστής

Αμβρακία Κωστακιών – Ενωση Απολλωνίου Ιστιαίας

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΕ Καραϊσκάκης

Πιερικός – Αστέρας Πετριτή

Ρήγας Φεραίος – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου

Ολυμπιακός Βόλου – Θεσπρωτός

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ