SUPER LEAGUE 2 - 09/11/2022
Άτυχος στάθηκε ο Μάριος Καψάλης
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2022/11/3653035.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2022/11/3653035.jpg)
Άτυχος στάθηκε ο Μάριος Καψάλης του Ηρακλή Λάρισας στο ματς της πρεμιέρας στην Super League 2.
Αναλυτικά:
Η διοίκηση της ΠΑΕ Ηρακλής Λάρισας, καθώς και όλο το ποδοσφαιρικό τμήμα, ανακοινώνει με λύπη, ότι ο τραυματισμός του παίκτη μας Μάριου Καψάλη, στο ματς της πρεμιέρας στην Super League 2 αποδείχθηκε τελικά πολύ σοβαρός, αφού υπέστη ολική ρήξη πρόσθιου χιαστού. Σύσσωμη η οικογένεια του Ηρακλή, εύχεται ολόψυχα στον Μάριο, καλή ανάρρωση και να ξέρει πως ο Ηρακλής Λάρισας θα είναι κοντά του σε ότι χρειαστεί.