Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 31/01/2023
Έκοψε την πίτα ο Θρίαμβος Λούρου (φωτογραφίες)
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/01/328673922_858312742060962_7050249249223943651_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/01/328673922_858312742060962_7050249249223943651_n.jpg)
Ο Θρίαμβος Λούρου έκοψε την καθιερωμένη πρωτοχρονιάτικη πίτα του, την Τρίτη (31/1).
Η κοπή πραγματοποιήθηκε μετά το τέλος της προπόνησης στον Λούρο, όπου έδωσαν το παρών οι παίκτες, προπονητής και ΔΣ.
Ανάμεσα στους καλεσμένους έδωσαν το παρών ο δήμαρχος Πρέβεζας κ. Νίκος Γεωργάκος, ο αντιδήμαρχος κ. Παγγές Νικόλαος και ο πρόεδρος τοπικής κοινότητας Λούρου κ. Γκούρας Σπυρίδων.
Οι δυο ποδοσφαιριστές του Θρίαμβου Λούρου που στάθηκαν τυχεροί και κέρδισαν τα δυο φλουριά που είχε η πρωτοχρονιάτικη πίτα και πήραν και το αντίστοιχο δώρο ήταν οι Άκης Μαργώνης και Γιώργος Λάππας.
Βησσαρίων Σάκκος