ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - 13/02/2022
Έκοψε την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα η Γυναικεία ομάδα του Κεραυνού Θεσπρωτικού (φωτογραφίες)
Συντάκτης: Sportime24
Μετά τον σημερινό αγώνα με τον ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης η γυναικεία ομάδα του Κεραυνού Θεσπρωτικού έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα σε στενά “οικογενειακό περιβάλλον” λόγω των Μέτρων Πρόληψης και Αντιμετώπισης της Πανδημίας, όπως αρμόζει σε μία αληθινή οικογένεια.
Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε σε καφετέρια του Θεσπρωτικού και το παρόν έδωσαν ο πρόεδρος του συλλόγου, τα μέλη του Δ.Σ., ο προπονητής της ομάδας κ. Δημήτρης Γκίζας και οι αθλήτριες.
Μεγάλη τυχερή ήταν η Κωλέτση Αφροδίτη καθώς το “τυχερό φλουρί” ήταν στο δικό της κομμάτι.
Καλή, δημιουργική χρονιά σε όλους με υγεία και πολλές επιτυχίες.
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ