Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 25/08/2020
Αγιασμός και έναρξη προετοιμασίας για τον ΑΟ Πλαγιάς
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/08/118388369_343888690099729_7763013149575604171_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/08/118388369_343888690099729_7763013149575604171_n.jpg)
Με τον καθιερωμένο αγιασμό ξεκίνησε την προετοιμασία του για τη νέα ποδοσφαιρική χρονιά 2020-2021 ο ΑΟ Πλαγιάς.
Πραγματοποιήθηκε σήμερα στο γήπεδο μας ο καθιερωμένος αγιασμός από τον Π.Βασίλειο Χέλμη για την νέα αγωνιστική χρονιά και η επίσημη έναρξη της προετοιμασίας μας…Καλή αγωνιστική χρονιά με υγεία για όλους και πάντα επιτυχίες στην ομάδα μας…
Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ