ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - 22/06/2020
Αναβλήθηκε η Γενική Συνέλευση της ΕΠΣ Θεσπρωτίας
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/06/Untitled-1.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/06/Untitled-1.jpg)
Mε ανακοίνωσή της η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Θεσπρωτίας αναβάλει την Γ.Σ που ήταν προγραμματισμένη την Τετάρτη 24/6 λόγω των περιστατικών κορωνοΐού που ανακοινώθηκαν στο νομό.
Αναλυτικά:
«Η Ε.Π.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ μετά τα περιστατικά κορωνοΐού που ανακοινώθηκαν στο Νομό Θεσπρωτίας και στα πλαίσια της προστασίας της Δημόσιας Υγείας, αποφασίζει την ΑΝΑΒΟΛΗ της Τακτικής Γενικής Συνέλευσης των Σωματείων – μελών της, που ήταν προγραμματισμένη για την ερχόμενη ΤΕΤΑΡΤΗ 24/06/2020. Θα σας ανακοινωθεί νέα ημερομηνία.»
Η ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ