Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 28/08/2020
Ανακοίνωσε φιλικά η Αναγέννηση Άρτας
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/08/118602169_3262717730484245_4833365123979021401_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/08/118602169_3262717730484245_4833365123979021401_n.jpg)
Τρια φιλικά ανακοίνωσε η Αναγέννηση Άρτας.
Συνεχίζεται το πρόγραμμα της προετοιμασίας της ομάδας μας όπως επίσης και οι φιλικοί αγώνες.
Την ερχόμενη Κυριακή 30/8 στις 18:00 στο γήπεδο Κατσικά Ιωαννίνων, η ομάδα μας θα αντιμετωπίσει την νεοφώτιστη στη κατηγορία της Γ΄ Εθνικής, Θύελλα Κατσικά, ενώ τη Δευτέρα 31/8 στις 18:00 στο Δημοτικό γήπεδο Γ. Γιολδάσης (ΚΤΕΛ) την Δόξα Άρτας.
Το πρόγραμμα θα συνεχιστεί με το δυνατό φιλικό που θα γίνει τη τετάρτη 2/9 και πάλι στις 18:00 στο Δημοτικό Στάδιο Άρτας (με εναλλακτική λύση το γήπεδο Κωστακιων) με τον ΠΑΣ Πρέβεζα.