ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - 22/05/2023
Ανακοίνωση-Κάλεσμα της Αναγέννησης Άρτας για τον αγώνα με τον Θρίαμβο Λούρου
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/05/348696786_764223788745353_2244623159839574439_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/05/348696786_764223788745353_2244623159839574439_n.jpg)
Η Αναγέννηση για την 3η αγωνιστική των μπαράζ ανόδου στη Γ΄ Εθνική κατηγορία θα υποδεχθεί τον Θρίαμβο Λούρου στο δημοτικό στάδιο Άρτας.
Η διοίκηση της Αναγέννησης εξέδωσε την παρακάτω ανακοίνωση για τον αγώνα της Τετάρτης
Τετάρτη 24 Μαΐου 2023 στις 17:00 όλοι στο γήπεδο δίπλα στην Αναγέννηση Άρτας , όλοι μαζί για την νίκη και το μεγάλο βήμα για την άνοδο στην Γ’ Εθνική.
Ο πρόεδρος το διοικητικό συμβούλιο , το τεχνικό επιτελείο και οι ποδοσφαιριστές της Αναγέννησης Άρτας , καλούν όλο το φίλαθλο λαό της Άρτας. Την Τετάρτη 24 Μαΐου 2023 στις 17:00 στο Δημοτικό Στάδιο Άρτας , για τον κρίσιμο και κομβικό αγώνα απέναντι στον Α.Σ. Θρίαμβο Λούρο. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στα πλαίσια της 3ης αγωνιστικής του 3ου ομίλου , για την άνοδο στην Γ’ εθνική κατηγορία. όλοι στο γήπεδο , όλοι μαζί για την νίκη και το αποφασιστικό βήμα για την άνοδο , της Μαύρης θύελλας στην Γ’ εθνική κατηγορία. Να είστε όλοι εκεί , να βοηθήσουμε την ομάδα μας να πάρει την νίκη και τους τρείς πολύτιμους βαθμούς.
Καλή Επιτυχία!!!