Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 15/10/2018
Ανακοίνωση του Οδυσσέα Νυδριού
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/10/15284013_844237959049528_3993039588340204998_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/10/15284013_844237959049528_3993039588340204998_n.jpg)
Το ΔΣ του Οδυσσέα Νυδριού εξέδωσε την παρακάτω ανακοίνωση:
Η διοίκηση του ΕΑΣ Οδυσσέα Νυδριού, ευχαριστεί τη διοίκηση του ΠΑΣ Πρέβεζα για την φιλοξενία που έλαβαν στο Σαββατιάτικο παιχνίδι στα πλαίσια του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας, όμως μια μερίδα φιλάθλων δεν στάθηκε στο ύψος του σωματείου.
Ο ΠΑΣ Πρέβεζας είναι ένα Ιστορικό σωματείο με υγιείς φιλάθλούς και θα πρέπει η διοίκηση να προστατέψει την ομάδα από ορισμένους ανεγκέφαλους φιλάθλους, με αφορμή την επίθεση στον προπονητή μας.
Το ΔΣ