Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 03/09/2020
Ανανέωσε (και) ο Βασιλάκης με την ΑΕ Λευκίμμης
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/09/118769017_3357861544290173_7595475245954184671_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/09/118769017_3357861544290173_7595475245954184671_n.jpg)
Μια ακόμα ανανέωση πραγματοποίησε η ΑΕ Λευκίμμης η οποία ανακοίνωσε την παραμονή του Γιάννη Βασιλάκη στο ρόστερ της και την νέα χρονιά.
Η ανακοίνωση:
Η ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΕΚ ΤΩΝ ΑΡΧΗΓΩΝ ΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΑΚΗ. ΤΟ ΔΣ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΤΟΥ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΟΣΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΟΜΑΔΑ..!!!