Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 23/08/2023
Ανανέωσε και ο Κώτσης με τον Πανλευκάδιο
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/08/369797832_788860569911504_1311305963219351422_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/08/369797832_788860569911504_1311305963219351422_n.jpg)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Ο Δημήτρης Κώτσης συνεχίζει στον Πανλευκάδιο!
Μετά την πολύ καλή χρονιά που έκανε με τα χρώματα του Πανλευκάδιου ο Δημήτρης, το ραντεβού με το Δ.Σ. ήταν απλά διεκπεραιωτικό. Και οι δύο πλευρές έκαναν πράξη την επιθυμία τους. Έτσι λοιπόν ο Δημήτρης και φέτος θα υπερασπίζεται την εστία της ομάδας μας!
Του ευχόμαστε υγεία και πολλές επιτυχίες!