Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 01/08/2020
Ανανέωσε (και) ο Νάστος με τον Εθνικό Φιλιππιάδας
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/08/DSC_0182.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/08/DSC_0182.jpg)
Στον Εθνικό Φιλιππιάδας θα συνεχίσει την καριέρα του ο Παντελής Νάστος ο οποίος ανανέωσε τη συνεργασία του με την ομάδα του Αδριανού Παπαδήμα για μια ακόμη χρονιά.
Η ανανέωση αυτή ήταν η ενδέκατη για τον σύλλογο, που στόχος του είναι να κρατήσει όλο το περσινό ρόστερ και την νέα αγωνιστική περίοδο. Κάτι που φαίνεται πολύ πιθανό.
Ο 21χρονος μεσοεπιθετικός Παντελής Νάστος, ο οποίος τη σεζόν (που δεν ολοκληρώθηκε) με την φανέλα του Εθνικού Φιλιππιάδας πέτυχε 11 γκολ.