Για τρίτη χρονιά στο Αιγάλεω ο 22χρονος δεξιός μπακ.
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - 23/08/2021
Ανανέωσε με το Αιγάλεω ο Μαγκάκης
Συντάκτης: Sportime24
Ο Γιώργος Μαγκάκης ανανέωσε την συνεργασία του με το Αιγάλεω. Ο Έλληνας δεξιός οπισθοφύλακας έχει καταγράψει 24 συμμετοχές με το Σίτι.
Αναλυτικά:
«Η ΠΑΕ Αιγάλεω 1931 ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με τον Γιώργο Μαγκάκη. Ο Γιώργος αποκτήθηκε το καλοκαίρι του 2018 απο τον Σκουφά Κομποτίου και έχει πανηγυρίσει ένα πρωτάθλημα Γ Εθνικής και δύο ανόδους με τα χρώματα της ομάδας μας. Είναι γεννημένος στις 16 Οκτωβρίου 1998, έχει ύψος 1,72 και αγωνίζεται ως ακραίος αμυντικός. Ευχόμαστε στον Γιώργο μια επιτυχημένη αγωνιστική χρονιά, με υγεία!»