Την ανανέωση των δύο τερματοφυλάκων ανακοίνωσε ο Ναυπακτιακός Αστέρας.
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 08/08/2022
Ανανέωσε τους δύο γκολκίπερς ο Ναυπακτιακός Αστέρας
Συντάκτης: admin
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2022/08/f8a936768293924bf51778cf98058b84_L.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2022/08/f8a936768293924bf51778cf98058b84_L.jpg)
Αναλυτικά:
Η διοίκηση του Ναυπακτιακού συμφώνησε με τους δυο τερματοφύλακες Αναστασόπουλο και Δούρο οι οποίοι θα συνεχίσουν να φορούν το χρυσό αστέρι στη καρδιά και την νεα αγωνιστική περίοδο. Η διοίκηση της ομάδας αναμένεται τις επόμενες ημέρες να κάνει και άλλες ανακοινώσεις καθώς συνομιλεί με ποδοσφαιριστές για την δημιουργία του νέου ρόστερ για τη νεα χρόνια.