Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 18/09/2023
Απέκτησε τον πολύπειρο Δημουλιά ο Ερμής Καναλίου!
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/09/278071218_10223715278122757_7564215433953155430_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/09/278071218_10223715278122757_7564215433953155430_n.jpg)
Τον πολύπειρο Κώστα Δημουλιά απέκτησε ο Ερμής Καναλίου.
Σε μια ακόμη προσθήκη προχώρησε ο Ερμής Καναλίου, που απέκτησε τον πολύπειρο Κώστα Δημουλιά, έναν ποδοσφαιριστή με εμπειρία από επαγγελματικές κατηγορίες.
Ο Κώστας Δημουλιάς έχει αγωνιστεί σε ΠΑΣ Πρέβεζα, Εθνικό Φιλιππιάδας, Αναγέννηση Άρτας, Τηλυκράτη Λευκάδας, Φωκικό, Σκουφά Κομποτίου, ΑΟ Φιλοθέης, Πανλευκάδιο, ΑΟ Μύτικα και Κεραυνό Θεσπρωτικού.