Με ανατροπή και δύο γκολ του Γεωργίου ο ΠΑΣ Πρέβεζα, 2-1 τον Θρίαμβο Λούρου

Ο Θρίαμβος Λούρου προηγήθηκε με τον Νταλάκα, αλλά ο ΠΑΣ Πρέβεζα με δύο γκολ του Παναγιώτη Γεωργίου πήρε τη νίκη με 2-1.

Ο Θρίαμβος Λούρου άνοιξε το σκορ στο 7ο λεπτό με τον Νταλάκα, ο οποίος με σουτ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Καραπιπέρη.

Στο 20ο λεπτό, ο Γεωργίου με πέναλτι  ισοφάρισε σε 1-1 για τον ΠΑΣ Πρέβεζα, και ο ίδιος παίκτης στο 56΄ με ατομική προσπάθεια και σουτ έκανε το 2-1 για την ομάδα του Βασίλη Ξανθόπουλου.

Διαιτητής: Ζιώγας

Βοηθοί: Κέφης – Γκαρτζονίκας

ΠΑΣ Πρέβεζας (Ξανθόπουλος): Καραπιπέρης, Ελέζι, Γκίνι, Ιασωνίδης, Δήμας, Σκαμνέλος, Δημουλιάς (65′ Καζούκας), Γεωργίου (87′ Ντέτσικας), Σταματέλος (81′ Τριάντος), Κόκκαλης (72′ Κώτσης), Τσάλας

Θρίαμβος Λούρου (Μπαλάφας): Βαρέλης, Πάνου, Μπαλαδήμας, Μπάκας, Γόγολος (81′ Χαλάστρας), Δάρδας (77′ Δήμας), Γκολάκου, Ντόντης, Σιδέρης, Νταλάκας (62′ Παππάς), Κολιός.