Αρχική ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Ολες οι ομάδες με δικαίωμα δήλωσης συμμετοχής

0
Αναλυτικά οι ομάδες απ’ όλες τις ΕΠΣ που θα πρέπει να δηλώσουν συμμετοχή στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής της επόμενης περιόδου, έχουν ως εξής:
ΕΠΣ Εβρου: Ενωση Αλεξανδρούπολης, ΑΕ Διδυμότειχου.
ΕΠΣ Θράκης: Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου.
ΕΠΣ Ξάνθη: Αρης Αβάτου, Ορφέας Ξάνθης, Αναγέννηση Θαλασσιάς.
ΕΠΣ Δράμας: Πανδραμαϊκός, ΑΕ Αμπελοκήπων (δεν θα κατέβει).
ΕΠΣ Καβάλας: Νέστος Χρυσούπολης, Αετός Οφρυνίου, Βύρων Καβάλας.
ΕΠΣ Σερρών: Απόλλων Παραλιμνίου, Δόξα Κάτω Καμήλας, Εθνικός Σιδηροκάστρου.
ΕΠΣ Κιλκίς: Αναγέννηση Πλαγιάς.
ΕΠΣ Μακεδονίας: Αγροτικός Αστέρας, Ποσειδών Μηχανιώνας, Μακεδονικός, Θερμαϊκός Θέρμης, Εθνικός Σoχού, ΠΑΟ Κουφαλίων.
ΕΠΣ Χαλκιδικής: Νέα Καλλικράτεια, Ολυνθος Ολύνθου.
ΕΠΣ Πέλλας: Εδεσσαϊκός, ΑΣ Γιαννιτσά, Εθνικός Γιαννιτσών.
ΕΠΣ Ημαθίας: Νίκη Αγκαθιάς, Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων, Θύελλα Σαρακηνών, ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας.
ΕΠΣ Πιερίας: ΑΕ Καρίτσας, Δίας Δίου, Εθνικός Νέου Κεραμιδίου.
ΕΠΣ Φλώρινας: Ερμής Αμυνταίου.
ΕΠΣ Καστοριάς: Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας.
ΕΠΣ Κοζάνης: Μακεδονικός Φούφα, ΦΣ Κοζάνη.
ΕΠΣ Γρεβενών: Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης.
ΕΠΣ Τρικάλων: Μετέωρα, Διγενής Νεοχωρίου, ΠΟ Φήκης.
ΕΠΣ Καρδίτσας: Ατρόμητος Παλαμά, ΑΟ Σελλάνων, Απόλλων Μακρυχωρίου.
ΕΠΣ Λάρισας: Οικονόμος Τσαριτσάνης, Ηρακλής Λάρισας, Αετός Μακρυχωρίου.
ΕΠΣ Θεσσαλίας: ΓΣ Αλμυρός, Θησέας Αγριάς, Διαγόρας Στεφανοβικείου, Δήμητρα Ευξεινούπολης.
ΕΠΣ Ηπείρου: ΑΟ Ανατολής, Θύελλα Κατσίκας.
ΕΠΣ Θεσπρωτίας: Σούλι Παραμυθιάς, Θυαμίς Καστρίου.
ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας: Τηλυκράτης, Αχέρων Καναλακίου, ΠΑΣ Πρέβεζα, ΠΑΣ Θύελλα 2015.
ΕΠΣ Αρτας: Αναγέννηση Αρτας, Σκούφας Κομποτίου.
ΕΠΣ Κέρκυρας: ΑΕ Λευκίμμης, Θιναλιακός, ΟΦΑΜ.
ΕΠΣ Φθιώτιδας: Αταλάντη, Οπούντιος Μαρτίνου.
ΕΠΣ Εύβοιας: Νέα Αρτάκη, Ηρακλής Ψαχνών.
ΕΠΣ Φωκίδας: Φωκικός.
ΕΠΣ Ευρυτανίας: ΑΠΟΚ Βελούχι.
ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας: ΑΕ Μεσολογγίου, Ναυπακτιακός Αστέρας, Αμβρακικός Λουτρού.
ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης: Παλληξουριακός.
ΕΠΣ Βοιωτίας: ΑΟ Υπάτου, Κιθαιρών Καπαρελλίου, Αμβρυσέας Διστόμου.
ΕΠΣ Αθηνών: Φωστήρας, Κηφισιά, Άγιος Ιερόθεος, Χαραυγιακός, ΠΑΟ Ρουφ.
ΕΠΣ Πειραιά: Μοσχάτο, Εθνικός, Κερατσίνι, Προοδευτική, Αίας Σαλαμίνας.
ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής: Μαρκό, Αήττητος Σπάτων, Θύελλα Ραφήνας, Παλληνιακός, Κυανούς Αστέρας Βάρης.
ΕΠΣ Δυτικής Αττικής: Ακράτητος, Πανελευσινιακός.
ΕΠΣ Κορινθίας: Ατρόμητος Χιλιομοδίου.
ΕΠΣ Αχαΐας: Θύελλα Πατρών, Διαγόρας Βραχνεΐκων, Παναιγιάλειος.
ΕΠΣ Αργολίδας: Ναύπλιο, Ερμιονίδα, Κορωνίδα Κοιλάδας.
ΕΠΣ Αρκαδίας: Παναρκαδικός, Ερμής Μελιγούς.
ΕΠΣ Ηλείας: ΠΑΟ Βάρδας, Αίας Γαστούνης.
ΕΠΣ Μεσσηνίας: Διαβολίτσι, Πάμισσος Μεσσήνης.
ΕΠΣ Λακωνίας: ΠΣ Σπάρτη, Πανγυθεατικός, Άρης Σκάλας.
ΕΠΣ Δωδεκανήσου: ΑΕ Δίας.
ΕΠΣ Σάμου: ΑΨΕΣ Πυθαγόρας.
ΕΠΣ Κυκλάδων: Θύελλα Καμαρίου, Πανθηραϊκός, Άνω Μερά, Πανναξιακός.
ΕΠΣ Λέσβου: Αιολικός, Αετός Λουτρών.
ΕΠΣ Χίου: ΑΠΕ Μικρασιατική.
ΕΠΣ Ζακύνθου: Ζάκυνθος, ΑΟ Τσιλιβή (δεν θα κατέβει), Εθνικός Σκουλικάδου.
ΕΠΣ Χανίων: Πανακρωτηριακός, ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ, Αρης Σούδας, Παλαιόχωρα.
ΕΠΣ Ρεθύμνου: Ρεθυμνιακός, Αστέρας Ρεθύμνου, Αρης Ρεθύμνου.
ΕΠΣ Ηρακλείου: Γιούχτας, Ηρόδοτος, Ατσαλένιος, ΑΟ Πόρου, Δαμάστα, Αλμυρός.
ΕΠΣ Λασιθίου: Άγιος Νικόλαος, ΑΕ Νεάπολης, Αναγέννηση Ιεράπετρας.
πηγή: pelop.gr

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ