ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - 02/06/2018
Διακοπές στην ιδιαίτερη πατρίδα του ο Γεωργίου (φωτο)
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/06/34199468_1055671941240155_832052194504081408_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/06/34199468_1055671941240155_832052194504081408_n.jpg)
Στην ιδιαίτερη πατρίδα του, βρίσκεται αυτές τις ημέρες για διακοπές ο μεσοεπιθετικός της Κέρκυρας Φώτης Γεωργίου.
Η σεζόν τελείωσε για την Κέρκυρα και έτσι ο Φωτης Γεωργίου βρήκε την ευκαιρία να αποδράσει στην ιδιαίτερη πατρίδα του για τις καλοκαιρινές του διακοπές.
Στην φωτογραφία από το Cuba Bech Bar ο Φώτης Γεωργίου με τον πρόεδρο του ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου κ. Χρήστο Λουκούμη τον Αλέξη Λουκούμη και τον Θοδωρή Νάτση.