Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 21/08/2020
Δύο φιλικά ανακοίνωσε η Αναγέννηση Άρτας
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/08/117924277_227887658538740_917160107830809983_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/08/117924277_227887658538740_917160107830809983_n.jpg)
Το Σάββατο (22/08) στις 18:00 στο γήπεδο της Καμπής θα διεξαχθεί το δεύτερο φιλικό ματς προετοιμασίας της Αναγέννησης Άρτας, με αντίπαλο την ΑΕ Καμπής.
Με Καμπή και Λούρο τα επόμενα φιλικά.
Το Σάββατο στις 18:00 στο γήπεδο της Καμπής θα διεξαχθεί το δεύτερο φιλικό ματς προετοιμασίας της Αναγέννησης Άρτας, με αντίπαλο την ΑΕ Καμπής, ενώ για την ερχόμενη τετάρτη στις 18:00 έχει προγραμματισθεί ο αγώνας με την ομάδα του Θριάμβου Λούρου στο Δημοτικό γήπεδο των Κωστακιών.
Εάν υπάρξει οποιαδήποτε αλλαγή στο πρόγραμμα των αγώνων, θα υπάρξει και η αντίστοιχη άμεση ενημέρωση από τη σελίδα της Αναγέννησης Άρτας στο facebook.