Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 26/07/2023
Εθνικός Φιλιππιάδας: Πρώτη ανανέωση ο Ανδρέας Νίκου
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/07/340281345_601836908647748_6823698867362687276_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/07/340281345_601836908647748_6823698867362687276_n.jpg)
Πρώτη ανανέωσή για τον Εθνικό Φιλιππιάδας, ο αρχηγός Ανδρέας Νίκου.
Με τη φανέλα του Εθνικού Φιλιππιάδας θα αγωνίζεται και τη νέα σεζόν ο Ανδρέας Νίκου.
O Ανδρέας Νίκου, αποτελεί ένα πολύ σημαντικό γρανάζι στη μηχανή του Εθνικού Φιλιππιάδας και όπως είναι απολύτως φυσιολογικό, η παραμονή του στην ομάδα ήταν αν μη τι άλλο αναμενόμενη.
Ο Ανδρέας Νίκου συνέβαλλε τα μέγιστα την περσινή σεζόν στην πορεία που διέγραψε η ομάδα στην Α΄ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας και έτσι θα συνεχίσει να φοράει τη φανέλα του Εθνικού Φιλιππιάδας καθώς συμφώνησε σε όλα με τους διοικούντες.