Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 05/09/2020
Επιστροφή στον ΑΟ Πλαγιάς για τον Γιώργο Καταγή
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/09/118796734_353043545850910_1331458862009402306_o.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/09/118796734_353043545850910_1331458862009402306_o.jpg)
Την απόκτηση του τερματοφύλακα Γιώργου Καταγή ανακοίνωσε κι επίσημα το βράδυ της Παρασκευής, ο ΑΟ Πλαγιάς.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Η βάση μιας ομάδας λένε αρχίζει από το τέρμα…Αυτό είναι αλήθεια γι αυτό και μετά από δύο χρόνια απουσίας που αγωνίστηκε με μεγάλη επιτυχία σε Α.Ο Καρυάς και Οδυσσέα Νυδριού δρομολογήθηκε η επιστροφή και έγινε πράξη…Καλωσορίζουμε τον Γιώργο Καταγή(παιταρά/φάντομ)…Καλή αγωνιστική χρονιά με υγεία και πάντα επιτυχίες…Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ