Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 19/10/2018
Επιτυχημένη η χειρουργική επέμβαση του Νικοπολίδη
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0148-1.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0148-1.jpg)
Με επιτυχία ολοκληρώθηκε η χειρουργική επέμβαση στην οποία υπεβλήθη ο Μπάμπης Νικοπολίδης στο νοσοκομείο Άρτας για τη ρήξη του πρόσθιου χιαστού που υπέστη στο παιχνίδι με την ΑΕΝ Σαμψούντας.
Ο παίκτης του Εθνικού Φιλιππιάδας υποβλήθηκε, όπως αναμενόταν, το πρωί της Παρασκευής σε χειρουργική επέμβαση από τον Βασίλη Χουλιάρα στο Νοσοκομείο Άρτας, η οποία ολοκληρώθηκε με επιτυχία.
Ο Μπάμπης Νικοπολίδης τις επόμενες μέρες θα πάρει εξιτήριο και θα ξεκινήσει την αποθεραπεία του για την επιστροφή του στους αγωνιστικούς χώρους.