ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - 08/10/2020
ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Αναβολή της συγκέντρωσης Υποδομών
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/10/000123.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2020/10/000123.jpg)
ΑΝΑΒΟΛΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ (08/10/2020) λόγω των έκτακτων μέτρων που ισχύουν για την διασπορά του ιού covid-19!!!
Παρακαλούνται οι εκπρόσωποι των Σωματείων της Ένωσής μας που επιθυμούν να δηλώσουν συμμετοχή στα Πρωταθλήματα Υποδομών Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ αγωνιστικής περιόδου 2020-2021, όπως αποστείλουν εγγράφως προτάσεις έως τη Δευτέρα 12/10/2020 στα γραφεία της Ένωσης.
Επίσης παρακαλούμε να μας ενημερώσετε για τις ηλικιακές κατηγορίες των τμημάτων που διαθέτετε, για την καλύτερη οργάνωση των Πρωταθλημάτων Υποδομών της Ένωσης.
Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου
Πρόεδρος: Σ .Κόκκαλης
Μέλη: Αλ.Μάρης – Δ. Μαυροκέφαλος