Αρχική ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Β΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ)

ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Το πρόγραμμα του β΄ γύρου στη Β’ κατηγορία

0

Την Τετάρτη (4/12) ανακοινώθηκε το πρόγραμμα του β’ γύρου της Β΄ κατηγορίας σε Α΄ και Β΄ όμιλο.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2019-2020

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ
8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

15/12/2019

15:00

ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ

15/12/2019

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

15/12/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

15/12/2019

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ
9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ

22/12/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

22/12/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

22/12/2019

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

22/12/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
10η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

12/1/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

12/1/2020

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

12/1/2020

15:00

ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

12/1/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
11η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

19/1/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

19/1/2020

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ

19/1/2020

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

19/1/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
12η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

26/1/2020

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

26/1/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

26/1/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

26/1/2020

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
13η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

2/2/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

2/2/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

2/2/2020

15:00

ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

2/2/2020

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
14η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

9/2/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

9/2/2020

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ

9/2/2020

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

9/2/2020

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας
Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2019-2020

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ
10η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

15/12/2019

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

15/12/2019

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

15/12/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

14/12/2019

15:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ
11η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

22/12/2019

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

22/12/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

22/12/2019

11:00

ΜΥΤΙΚΑ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

21/12/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
12η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

5/1/2020

11:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

5/1/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

5/1/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

5/1/2020

15:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ: 

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
13η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

12/1/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

12/1/2020

15:00

ΜΥΤΙΚΑ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

12/1/2020

11:00

ΑΓΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

12/1/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”

ΡΕΠΟ:

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
14η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

19/1/2020

15:00

ΑΓΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

19/1/2020

15:00

ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

19/1/2020

11:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

19/1/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΡΕΠΟ:

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
15η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

26/1/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

26/1/2020

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

26/1/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

26/1/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”

ΡΕΠΟ:

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
16η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

2/2/2020

15:00

ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

2/2/2020

11:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

2/2/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

2/2/2020

15:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΡΕΠΟ:

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
17η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

9/2/2020

15:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

9/2/2020

11:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

9/2/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

9/2/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

16/2/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

16/2/2020

15:00

ΜΥΤΙΚΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

16/2/2020

11:00

ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ

16/2/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας
Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ