ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - 19/09/2022
Ευχαριστήρια ανακοίνωση της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2022/09/7777777777.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2022/09/7777777777.jpg)
Ο Πρόεδρος και τα Μέλη της Εκτελεστικής Επιτροπής, ευχαριστούν θερμά τον Δήμο Ακτίου-Βόνιτσας για την παραχώρηση του δημοτικού σταδίου και όλους όσους συνετέλεσαν έτσι ώστε να διεξαχθεί με επιτυχία το 8ο Super Cup μεταξύ των ομάδων «ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – Α.Σ. ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ» .
ΓΙΑ ΤΗΝ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΘΩΜΑΣ ΚΑΡΤΣΑΚΛΑΣ