Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 07/04/2019
Ευχαριστήρια ανακοίνωση του ΑΟ Πλαγιάς για τη φιλοξενία
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2019/04/55731032_124045735417360_7531627600561569792_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2019/04/55731032_124045735417360_7531627600561569792_n.jpg)
Το διοικητικό συμβούλιο του ΑΟ Πλαγιάς εξέδωσε ευχαριστήρια ανακοίνωση στην οποία τονίζει την άψογη φιλοξενία της αποστολής της ομάδας από την Φορτούνα Βαλανιδοράχης.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Το διοικητικό συμβούλιο του ΑΟ Πλαγιάς, αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει την ΑΕ Φορτούνα Βαλανιδοράχης, για την άψογη φιλοξενία της απέναντι στην αποστολή της ομάδας μας.