ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - 30/11/2022
Εύκολη πρόκριση για τον Ερμή Καναλίου, 4-0 τον Α.Ο. Πλαγιάς
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2022/11/307693494_2366056543547810_2600711743726705650_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2022/11/307693494_2366056543547810_2600711743726705650_n.jpg)
Ο Ερμής Καναλίου νίκησε εύκολα τον Α.Ο. Πλαγιάς με 4-0 και προκρίθηκε στον δεύτερο γύρο του Κυπέλλου.
Τα γκολ της ομάδας του Μάκη Δήμα πέτυχαν οι Γκίνι (2), Χαϊντάρι και Ιορδανίδης.
Διαιτητής: Χουλιάρας
Βοηθοί: Κέφης – Ζιώγας Αλ.
Ερμής Καναλίου: Κάππας, Σπυράκος, Χουλιάρας, Δήμας (60΄ Κατωγιάννης), Γκίνι (46΄ Ακρίβης), Μπάτσος (46΄ Καντζιώτης), Χαϊντάρι, Μπρούβας (57΄ Καλέμι), Ιορδανίδης (63΄ Αθανασάτος), Τάτσης, Λιάσκος.
Α.Ο. Πλαγιάς: Καταγής, Σκλήβας (46΄ Κοκόλης Γ.), Βερύκιος, Μαχαλιώτης, Κοκόλης, Μπουρδάρας Ε. (70΄ Πετρούλης), Σταμουλάκης (75΄ Μπουρδάρας Ν.), Κοκόλης Χ., Φερεντίνος, Παναγιώτου, Κυριακίδης.