Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ - 08/02/2022
Η αποστολή της Παναχαϊκής για τον αγώνα με τον ΠΑΣ Αχέρων
Συντάκτης: Sportime24
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της Παναχαϊκής για τον εντός έδρας αγώνα της 14ης αγωνιστικής (εξ’ αναβολής) κόντρα στον ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου (9/2 – 15:00 – Panachaiki TV).
Ο προπονητής της Παναχαϊκής Σούλης Παπαδόπουλος επέλεξε αποστολή που αποτελείται από τους εξής ποδοσφαιριστές:
Αθανασόπουλος, Κολοβούρης, Παπαδόπουλος, Κυβελίδης, Στεργίδης, Τσακμάκης, Καρακλάιτς, Γούλας, Καρπαθάκης, Στασινόπουλος, Κέρι, Θανόπουλος, Αλεξόπουλος, Μικελάτος, Λιμάτσι, Λούσκος, Λιποράσε, Μικές, Παπαχρονόπουλος, Τεγούσης, Μπουρλάκης, Κωνσταντακόπουλος, Σμίλτος, Χαντί, Μαγκάκης.