Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 14/01/2024
Θρίαμβος Λούρου: «Δεν παραχωρούμε κανέναν παίκτη!»
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2024/01/342469101_795149315374720_9189453693985968838_n.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2024/01/342469101_795149315374720_9189453693985968838_n.jpg)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ , θέλοντες να βάλει τέλος σε σενάρια που κυκλοφορούν , δηλώνει ότι ΔΕΝ θα παραχωρήσει κανέναν παίχτη από το ρόστερ την τρέχουσα μεταγραφική περίοδο , αντιθέτως θα προσπαθήσει να ενισχυθεί με έναν η δυο παίχτες .
Σεβόμενοι την τεράστια ιστορία του συλλόγου μας , δηλώνουμε ότι στόχος της ομάδας είναι η συμμετοχή στα play off του πρωταθλήματος και ο τίτλος . αλλά και το κύπελλο ερασιτεχνών καθως βρισκόμαστε στην φάση των 8 .
Καλή συνέχεια στο πρωταθλημα
Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ είναι καταδικασμένος να πρωταγωνιστεί . παίζοντας πάντα για την νίκη