Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 12/10/2023
Θρίαμβος Λούρου: Κάλεσμα για το πρώτο εντός έδρας ματς
Συντάκτης: Sportime24
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/10/342469101_795149315374720_9189453693985968838_n-1.jpg)
![](https://www.sportime24.gr/wp-content/uploads/2023/10/342469101_795149315374720_9189453693985968838_n-1.jpg)
Η διοίκηση του Θρίαμβου κάλεσε τους φιλάθλους να στηρίξουν την προσπάθεια της ομάδας, η οποία θα υποδεχτεί το Σάββατο (14/10, 16.00) στον Λούρο τον Απόλλωνα Πάργας.
Οι «κιτρινόμαυροι» θα δώσουν τον πρώτο εντός έδρας αγώνα τους, για τη δεύτερη αγωνιστική της Α΄ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας.
Η σχετική ανακοίνωση:
«Ο Θρίαμβος καλεί όλο το φίλαθλο κόσμο του να δώσει «βροντερό παρών» το Σάββατο 14 Οκτωβρίου, στις 16:00, στο δημοτικό γήπεδο Λούρου για τον εντός έδρας αγώνα κόντρα στον Απόλλωνα Πάργας για την 2η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας».