Α΄ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 10/10/2021
Ισοπαλία (1-1) για Αετό και Πανλευκάδιο στην Αγιά
Συντάκτης: Sportime24
Ο Αετός Αγιάς αναδείχθηκε ισόπαλος 1-1 με τον Πανλευκάδιο χάρη στα τέρματα των Μπαλί και Παππά στο 65′ και το 77′ αντίστοιχα.
Ο Αετός υποδέχθηκε τον Πανλευκάδιο στην Αγιά για την δεύτερη αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας, με τις δύο ομάδες να αναδεικνύονται ισόπαλες 1-1.
Οι φιλοξενούμενοι πήραν το προβάδισμα στο σκορ χάρη στο τέρμα του Μπαλί στο 65ο λεπτό.
Ο Αετός Αγιάς ισοφάρισε στο 77΄ με κεφαλιά του Παππά.
Διαιτητής: Καλογέρης
Βοηθοί: Πάτσης – Κατσαμπίρης
Αετός Αγιάς (Γιώργος Μουστάκας): Παπαγεωργίου, Γκουλιούμης, Φίλιος Γ., Μουτσάι (58΄ Παππάς), Goga, Κίτσος, Ζήσης (66΄ Τζίμας), Κοσυφαρίνης, Λάμπρου, Βέκιος (85΄ Γκόγκος), Ντόκος.
Πανλευκάδιος (Γιώργος Κατηφόρης): Κοντογιώργης, Γλένης, Σουλιώτης, Νάστος, Κουμπής, Μπαλί, Τερζία, Μεϊντάνης, Κόκκαλης, Θεοχάρης (89΄ Παναγιώτου), Perez (87΄ Sula).